מיכל רנד מספרת על הכל (הקלטה)

מיכל, אשתו של שולי רנד, מספרת ליעל דן בגלי צה"ל על החובות שהצטברו, ועל הדאגה הרבה לשולי בעלה, "שולי עוד לא חזר הביתה – אנחנו אוהבים אותו". האזינו. { "יש לנו חובות של 3 מליון שקלים"}

יממה לאחר שנמצא אצל חברים בעופרה, מיכל, אשתו של שולי רנד, מספרת ליעל דן בגלי צה"ל על החובות שהצטברו, ועל הדאגה הרבה לשולי בעלה, "שולי עוד לא חזר הביתה – אנחנו אוהבים אותו דואגים לו ורוצים שהוא ישוב", היא מספרת בראיון קורע לב.

"יש לנו חובות של 3 מליון שקלים בהוצאה לפועל שהגבילו אותנו, זה התחיל עם שיקים שתפחו בגלל הריביות שנצברו. טעינו בחזון שנצליח להקים תאטרון ויגיעו אנשים, לא קיבלנו תקציבים, מכרנו את הבית וזה דרדר אותנו למקום של להיות בעל חוב".

מיכל רנד מבקשת מהשרה שקד שתמצא פתרון משפטי, "נורא קשה לשולי, נחשפנו ואני מבקשת מכל מי שיכול שיעזור".

מקורביו של רנד מספרים כי רנד נעדר מסיבות אישיות ושהה אצל חבר בישוב עופרה.

מוקדם יותר, אשתו, שנקלעה יחד עימו לחובות מספרת בראיון לחדשות 2 על המצב הכללי הקשה שהביא את בעלה לעזוב את הבית מבלי  להותיר עקבות, "חברים וקרובים הביאו לנו כספים ושהינו בבית מלון", היא אומרת.

המשפחה פונתה מדירתה לפני שבועיים, ושלשום פונו שוב מהמלון בו שהו. לדברי מיכל רנד, בעלה נכנס לדיכאון – והיא חוששת לחיו, "אני קוראת לך לחזור הביתה", היא אומרת בראיון לחדשות 2.

לאור החובות הרבים, ההוצאה לפועל עיקלה להם את חשבונות הבנק, "יש לנו המון חובות זה מערער את המצב, אנחנו לא יכולים לצאת לחו"ל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.