מיליוני בני אדם ללא תרופות; בתי המרקחת של מכבי פארם שובתים כאות אזהרה

שביתת האזהרה, שתשאיר מעל ל- 2.3 מיליון מבוטחי קופת החולים מכבי ללא תרופות, מגיעה לאחר ההכרזה על סכסוך העבודה שנערך לפני שבועיים ימים עם הנהלת מכבי

מיליוני מבוטחים ללא תרופות: שביתת אזהרה בת יום אחד מתקיימת היום ברשת בתי המרקחת של מכיב פארם בעקבות אי התקדמות במו"מ בין עובדי מכבי פארם להנהלת החברה בדרישה לשפר את תנאי העסקת העובדים.

שביתת האזהרה, שתשאיר מעל ל- 2.3 מיליון מבוטחי קופת החולים מכבי ללא תרופות, מגיעה לאחר ההכרזה על סכסוך העבודה שנערך לפני שבועיים ימים עם הנהלת מכבי. וועד עובדי מכבי פארם מבקשים להעביר מסר חד וברור להנהלת קופת החולים בדרישה לשפר את תנאי העסקה של העובדים וכן לקדם את ההסכם הקיבוצי אותו דורשים בוועד עובדי מכבי פארם וההסתדרות הלאומית המלווה את העובדים, להוציא לפועל בהקדם.

עו"ד רוית קרן-רוזין המייצגת את עובדי מכבי פארם דרך ההסתדרות הלאומית, מסרה עם ההודעה על כינון השביתה במכבי פארם כי: "עצוב לראות איך הנהלת מכבי מתייחסת בזלזול אל עובדיה הקורסים תחת הנטל ומסרבת לשפר את תנאי ההעסקה והשכר של עובדיה. מי שיפגעו מכך ראשונים הם לקוחות הקופה שלא יהיו זכאים להנפיק תרופות, במיוחד בימים חורפיים אלה."
היא הדגישה כי: "אנו קוראים להנהלת מכבי לשוב לשולחן המו"מ וזאת כדי להבטיח את התנאים הנאותים ביותר לעובדי הקופה, רווח ממנו ירוויחו כלל לקוחות הקופה."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.