"מיליונר שמכור להימורים": מי אתה סטיבן פאדוק

רשויות החוק מנסים לפענח מה עמד מאחורי המעשה האכזרי בו סטיבן פאדוק בן ה-64 ירה ללא הבחנה מהקומה ה-32 של בית המלון "מנדלי ביי" לעבר קהל בהופעת קאנטרי – קווים לדמותו של רוצח

 מניין ההרוגים בטבח בלאס וגאס עלה ל-59 בני אדם, ויותר מ-527 נפצעו באירוע הירי הקטלני ביותר בהיסטוריה האמריקנית.

באמריקה מתקשים עדיין לעכל את גודל הטרגדיה, רשויות החוק מנסים לפענח מה עמד מאחורי המעשה האכזרי בו סטיבן פאדוק בן ה-64 ירה ללא הבחנה מהקומה ה-32 של בית המלון "מנדלי ביי" לעבר קהל בהופעת קאנטרי. על כך השיב השריף לומברד: "איני מסוגל להיכנס לראשו של פסיכופת".

אחיו של הרוצח סיפר כי פאדוק היה מולטי-מיליונר שעסק בהשקעות נדל"ן. בשיחה עם כלי התקשורת המקומיים אמר אריק כי אחיו פקד את העיר ההימורים בשל תחביבו של לשחק פוקר "הוא היה מיליונר, עבד כרואה חשבון. אהב לשחק פוקר במחשב, הוא נסע לקרוזים", אמר אריק פאדוק. האח סיפר כי אחיו החזקים אקדחים ו"אולי רובה ארוך אחד", אריק דחה את טענות דעא"ש, לפיה פאדוק התאסלם. "אין לו עבר נפשי והוא לא היה בקשר עם קיצוניים. לא היה לו שויך דתי או פוליטי".

במשך שש שנים פאדוק היה נשוי לאישה בשם פגי. השניים נפרדו ב-1990. פגי סירבה לדבר אך אחד מאחיה סיפר לתקשורת "הוא אהב לבלות, אני לא זוכר שום דבר רע לגביו אבל לא דיברנו במשך שנים. אני עדיין בהלם, הוא היה אדם חכם מאוד".

אתמול פשטו כוחות משטרה גדולים על ביתו של פאדוק בעיירה מסקיט צפונית-מזרחית ללאס וגאס. בפשיטה התגלו לפחות 19 רובים, אלפי קליעים ורכיבים להכנת חומר נפץ.

בנוסף, בחדר המלון בו שהה המחבל מצאו 23 רובים נוספים – חצי-אוטומטיים, מה שאפשר את ירי הצרורות לעבר הקורבנות.

הרשויות הודו כי לא מצאו בביתו "שום מידע פוגעני או אלים, הוא קיבל דוח שגרתי לפני מספר שנים"

מי שהפתיע היה הנשיא טראמפ שבחר לשמור על טון ממלכתי. "הטבח הוא מעשה של רשע טהור", אמר בהצהרה מהבית הלבן. "אזרחים רבים כעת אבלים על אובדן יקיריהם, אנו לא נוכל להקל על כאבם או לדמיין את אובדנם. אנחנו מתפללים בשבילכם ואנחנו פה בשבילכם". עוד עידכן כי יגיע ללאס וגאס כדי להיפגש עם אנשי כוחות הביטחון ועם משפחות ההרוגים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.