אברמוביץ והחשיפות: כך סיבך מילצ'ן את נתניהו (וידאו)

בדרך לכתב אישום: מילצ'ן טען בעדותו כי הסיגרים, השמפניות והתכשיטים, ניתנו במשך תקופה ארוכה ורציפה על פי דרישה ספציפית ומפורטת – ומדובר במתנות בסכומים של מאות אלפי שקלים. במשטרה מעריכים כי לא יהיה מנוס אלא להגיש כתב אישום כנגד נתניהו . צפו בפאנל הפרשנים בערוץ 2 – עם כל החשיפות. { פנאל הפרשנים}

איש העסקים ארנון מילצ'ן, שחשוד כי העביר מתנות לבני הזוג נתניהו, מסר בעדותו במשטרה כי המתנות היו על בסיס קבוע וכי לא על בסיס חברות, כך נחשף בערוץ 2.

מילצ'ן טען בעדותו כי  הסיגרים, השמפניות והתכשיטים, ניתנו במשך תקופה ארוכה ורציפה על פי דרישה ספציפית ומפורטת – ומדובר במתנות בסכומים של מאות אלפי שקלים.
על טיב היחסים אמר מילצ'ן כי גם אם זה מוזר או מעורר אי נוחות, המתנות ניתנו כחלק ממערכת יחסים חברית עם בני הזוג נתניהו – וכי מבחינתו, לא הייתה ציפייה לקבל דבר בתמורה וכי ממילא אין לו אינטרס עסקי בישראל.

גורמים  במשטרה מדגישים כי התשתית הראייתית המתגבשת נגד נתניהו נוגעת לשתי עבירות – גם קבלת טובות הנאה בהקשר של לקיחת שוחד והפרת אמונים. במשטרה מתגבשת המלצה להגשת כתב אישום.

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה: "אנחנו עדים לשיטפון של הדלפות שקריות ומגמתיות שמטרתן להכפיש את ראש הממשלה ומשפחתו ולבצע הפיכה שלטונית לא בקלפי. בניגוד לנטען בהדלפה השקרית ששידרתם, מעולם לא הייתה אספקה קבועה של שום דבר ולא היו תכתיבים או דרישה מצדה של משפחת נתניהו. מה שכן היה זה מתנות הדדיות בין חברים טובים. הסיפור על מסעדת 'מול ים' לא היה ולא נברא. ואגב, מי שקבע את משך החקירות זו לא לשכת ראש הממשלה אלא אך ורק המשטרה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נפתח חקירה 5000 על ראש הממשלה נתניהו על זה שקיבל מתנה 1 דולר מהרבי מחב"ד

    5000 |
    הגב
  2. רק דרקר (דרוקר) היה חסר בפאנל המסריח הזה שמאל חולה ומחלל שבת יחד עם קוקר

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב