מנדי ריבקין: "הילדים שלי זכו לאבא חדש"(הקלטה)

האברך שנפצע באורח קשה בפיגוע הדקירה בגבעת זאב ביום רביעי האחרון, משחזר בראיון ל'קול ברמה' את רגעי האימה {האזינו לראיון המצמרר}

"אני מרגיש הרבה יותר טוב ממה שהיה קודם": כך אומר הבוקר מנדי ריבקין, חסיד חב"ד שנפצע באורח קשה בפיגוע הדקירה בגבעת זאב ביום רביעי האחרון, בראיון מיוחד לתכנית 'חדש על הבוקר' עם נועם זיגמן ב'קול ברמה'. האזינו לראיון המלא


(באדיבות 'קול ברמה')

ריבקין, שהיה נרגש מאוד לאורך כל הראיון ממיטת חוליו ב'שערי צדק', שיחזר את רגעי האימה ביום רביעי האחרון: קשה לי לדבר עכשיו בגלל שאני מאוד מתרגש. א. כי הילדים שלי זכו לאבא חדש, כפשוטו. ב. אני רוצה להגיד פרטים מסוימים. אני ואשתי הלכנו למסעדה בשעת לילה מאוחרת. פתאום אני מרגיש פגיעה ואז הבנתי שדקרו אותי. תוך שניות הגיעו כוחות מד"א ועשו פעולה מקצועית לעילא, הביאו אותי לחדר הטראומה, אני לא זוכר את השמות, אז כבר איבדתי את ההכרה, ושם טיפלו בי בצורה הכי מדהימה שיש.

איבדתי את ההכרה בכניסה לבית החולים, התעוררתי בבית החולים. אני רוצה להדגיש תודה לכל אחד ואחת שטיפלו בי, לאחים והאחיות, למנקים והמנקות, לכולם…מגיעה לכל אחד מהם ברכת יישר כוח".

בהמשך הראיון ביקש ריבקין להעביר מסר לראש הממשלה: "לא חשבתי שזה יקרה לי. אני אומר לראש הממשלה: הרבי מלובאביטש אמר ש"אפילו דיבור על הקמת מדינה פלסטינאית גורמת עוגמת נפש למיליוני יהודים". תחשבו על המשפחות שלכם, האם אתם מסוגלים לחשוב שיום אחד לא יהיה להם אבא ואמא רק בגלל אנשים שפלים כאלה…חברה, בוא נתחיל לנצח, בואו נפסיק להיות גלותיים, הגיע הזמן לנצח. הג'ונגל אוהב אנשים מנצחים".

"השנה זה שנת הקהל, כל אחד צריך להתחזק בבן אדם לחברו ובן אדם למקום. עוד מעט פורים הגיע הזמן להיקהל ולעמוד על נפשנו", דברי ריבקין.

בוידאו: רעייתו של ריבקין שהיתה עדה לפיגוע משחזרת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.