"דרעי הפעיל מכבש לחצים למנות את יהודה אבידן לחבר הרשות"

על פי הדיווח ב'דה מרקר' אבידן צפוי לקבל את תמיכתו של שר התקשורת איוב קרא, גורמים פוליטיים ל'אקטואליק': "אנשי דרעי הפעילו מכבש לחצים על רה"מ למרות שהיו מעומדים אחרים"

יהודה אבידן, שכיהן בשורה של תפקידים בכירים בש"ס צפוי להתמנות כחבר מועצה ברשות השנייה. על פי הדיווח של נתי טוקר בדה מרקר, אבידן צפוי לקבל את תמיכתו של שר התקשורת איוב קרא.

ל'אקטואליק' נודע כי אבידן צפוי להתמנות לתפקיד למרות שהיו מעומדים אחרים שצלחו את כל הבדיקות. קודם לכן הייתה מועמדת אשה חרדית שעברה את כל המיונים, אולם מינויה לא התאפשר בגלל הלחץ הפוליטי שהפעילו אנשי דרעי על משרד התקשורת.

גורמים יודעי דבר יודעים לספר ל'אקטאוליק' כי אנשי דרעי הפעילו מכבש לחצים חסר תקדים על ראש הממשלה בדרישה למנות את אבידן לתפקיד. כידוע, השר קרא משמש בתפקיד כנושא כליו של רה"מ, על מנת לשרת את האינטרסים של רה"מ במשרד.

על הקשרים בין אבידן לש"ס אין צורך להכביר, במשך שנים רבות כיהן אבידן כחבר ועדת הבחירות המרכזית מטעם ש"ס, הוא היה חבר בצוות המו"מ הקואליציוני מטעם שס. אבידן הוא פעיל ותיק של ש"ס, בין היתר שימש אבידן כסגן יו"ר ועדת הבחירות המרכזית מטעם ש"ס, והתפטר מתפקידו בתחילת השנה.

על פי הדיווח בדה מרקר, כעת, כאשר נערך סבב למינוי מחודש, פעל אבידן לקדם את מועמדתו לתפקיד, בתמיכתו של דרעי.

עם זאת, משרד התקשורת לא העביר לוועדה לבדיקת מנויים אף מועמד לבדיקה. המשמעות היא שלא ניתן יהיה למנות חברי מועצה חדשים עד למועד הפיצול בשבוע הבא.

יהודה אבידן מסר בתגובה לדה מרקר: "המינוי הוא על בסיס מקצועי לחלוטין, ללא כל התערבות של אף גורם. אני מודה לשר התקשורת על האמון בהגשת המועמדות שלי".

מלשכתו של השר דרעי נמסר לדה מרקר: "אנו לא מגיבים". מלשכת השר קרא גם לא נמסרה תגובה.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא מחפש עוד צרות? אלוקים משלם לו על עזרתו לדרעי הרשע

  לא הספיק לו?? מוזר איך אדם קולט וחוזר לסורו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אבידן רשע כינה מרן מזוז בתוארי גנאי

  שיחזור בתשובה הוא וכל שס המושחתת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • עכשיו אני מבין למה הבת שלו נפטרה?

   שיברח מדרעי הרשע המושחת שמקלקל אותו.

   תלמיד מרן |
   הגב
   • מגיב מספר 3 תתבייש לך תתבייש לך

    נהיית המזכיר של בורא עולם חזור בך מייד

    יצחק |
    הגב