מיני מתיקה ומכתבי ברכה מעוצבים במיוחד חיכו לילדים החולים ומשפחותיהם במלון – צפו

זה כבר נהיה קבוע, הרב ראובן סקלר עושה כל מה שביכולתו להקל על החולים, וכחלק ממגוון הפעילויות הנעשות בארגון 'חיים לילד' לרווחת חולי מחלות הריאה ובני משפחותיהם הפיק הארגון בראשו נופש יוקרתי להורים בים המלח למשפחות החולים.

הקושי עמם מתמודדים הורים לילדים חולי הריאה אינו שגרתי. הטיפול שלו זקוקים חולי CF הוא תובעני ובמהלך השנה נאלצים ההורים לשהות לצד ילדיהם החולים באשפוזים התכופים.

בארגון 'חיים לילד' הוחלט על נופש להורים בלבד וללא החולים, במטרה להוציא אותן מעמל יומם ולהעניק מרגוע לנפשם.
הנופש התקיים באחד ממלונות הפאר של פתאל בים המלח, ובמהלכו אורגנו להורים מגוון פעילויות וטיולים וביניהם טיולי ג'יפים חווייתיים, הקרנת הסרט ' שמור על ילדתי ' בהפקת הגב' ד.פרלשטיין ובאדיבותה, הרצאות מקצועיות בנושא חינוך ילדים שנמסרה ע"י הגב' סגל ועוד פעילויות מבדרות.

עם כניסתם של ההורים לחדרם הם שמחו לגלות אריזות מיני מתיקה ופיצוחים תרומת פיצוחי ניסן ומלווה במכתב ברכה מעוטר ומעוצב בצורה נפלאה.

לקראת סיום הנופש התקיימה מסיבה לסמנכ"לית הארגון הגב' קוריאט שעמלה קשות להצלחת הנופש ולרווחת ההורים, לגב' סימי בל לב מזכירת מנכ"ל רשת מלונות פתאל, ולמנכ"ל רשת 'פתאל' ים המלח מר שי דדוש שהינו ידיד ותיק לארגון ובמהלכו אף הוענק לו שי כאשר ראשי הארגון ונציגי ההורים מעלים על נס את הירתמותם לסייע בלב חם לחולים ובני משפחותיהם.

הרב ראובן סקלר יו"ר 'חיים לילד' אמר: "במסגרת פעילותנו אנו מבקשים להקל על חייהם של החולים ובני משפחותיהם שעוברים במהלך ימות השנה חיים לא פשוטים והתמודדויות קשות. בזכות הנופש שקיימנו עבורם בים המלח הם הצליחו לנפוש, לשאוף אויר צח ולאגור כוחות לתקופה הבאה. אני רוצה להודות במיוחד לרשת פתאל ולמר שי דדוש מנהל הרשת בים המלח על הסיוע התמידי במסירות אין קץ לרווחת החולים ובני משפחתם".

באדיבות המצלם

חיים לילד צילם ביכלר (2)

חיים לילד צילם ביכלר (1)

חיים לילד צילם ביכלר (1)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.