מיקרפון בשבת? הרב חותה תוקף את מועלם

הרב חותה, הגיב בחריפות לדברים, ואמר: כי זה איסור חמור גם מפני זילותא דשבת והוסיף כי גם בדיעבד זה אסור ובדיעבד יש הרבה מקום בגיהנם

הרב בנימין חותה הגיב בראיון לעמי מימון בתכנית חידודון, על מקרה שקרה בשבת האחרונה, בו חברת כנסת ממפלגת הבית היהודי, דיברה בכנס פוליטי בעיר אילת, למיקרופון פתוח.

חברת הכנסת שולי מועלם רפאלי, יו"ר סיעת הבית היהודי, השתתפה בשבת האחרונה בכנס 'שיחת שבת' באילת – והתראיינה אצל העיתונאי אטילה שומפלבי.

שומפלבי צייץ בחשבונו האישי בטוויטר, ציטוט מדברים שאמרה ח"כ מועלם בכנס, על חקירות ראש הממשלה ו'חוק ההמלצות', וצירף תמונה של מועלם-רפאלי כשהיא מדברת אל תוך מיקרופון.

במענה לשאלת גולשים ברשת החברתית, כיצד היא מדברת במיקרופון בשבת – הסביר שומפלבי כי מועלם שוחחה עם מיקרופון שנוצר על ידי מכון צומת – המותר בשבת.

הרב חותה, הגיב בחריפות לדברים, ואמר: כי זה איסור חמור גם מפני זילותא דשבת והוסיף כי גם בדיעבד זה אסור ובדיעבד יש הרבה מקום בגיהנם.

את תגובת מכון צומת לדברים לא השגנו, אך לפני התכנית, הם מסרו לחידודון את הדברים הבאים: אנו חוששים לפגוע בחה"כ שולי מועלם, שכפי הנראה שגגה. לכן לא מתאים לנו לדבר לפני שהענין ירגע.

האזינו לדבריו של הרב בנימין חותה כפי ששודרו בתכנית חידודון:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.