מירי רגב מגיבה ל'בהמה' של קופמן (הקלטה)

השרה מירי רגב שזוכה לעדנה בפופולריות הגואה שלה, העניקה ראיון לגלי צה"ל בו התייחסה לסערת התאגיד: האזינו. {"התנהגות מכוערת"}

השרה מירי רגב שזוכה לעדנה בפופולריות הגואה שלה, העניקה ראיון לגלי צה"ל בו התייחסה לסערת התאגיד: "אני רוצה שיבואו לידי ביטוי מכלול הקולות של החברה הישראלית בתאגיד, בדיוק כמו בגלי צה"ל. עם כל הכבוד שיש לי לגלי צהל, לא יכול להיות שיש אליטה שולטת בברנז'ה ובתקשורת. אני חושבת שזו רפורמה מוטעית ושרשות השידור היתה צריכה להישאר עם תיקונים מסוימים"

 

רגב הגיבה גם לדבריו של רון קופמן שכינה את רגב "בהמה"– "לא היתה לי שום מעורבות בכל הקשור לרון קופמן. הופתעתי מכך. זה מכוער שעיתונאים מרשים לעצמם לדבר עלינו בשפה כ"כ נמוכה, מזלזלת ומשפילה. אנחנו נבחרי ציבור. חלקם בחרו בנו וחלקם לא, לא יכול להיות מצב שמדברים עלינו בצורה כ"כ מכוערת ומזלזלת. אנחנו בני אדם. למה לקרוא לנו בורים או בהמה? למה?".

 

"לא שמעת אותי אף פעם מדברת באופן אישי ובצורה כזאת משפילה כלפי מישהו", אמרה רגב, והתייחסה לרבין  "כשרבין דיבר על המתנחלים ואמר שהם סרטן בגוף המדינה כולם הבינו, אבל כשמירי רגב דיברה על תופעה – לא הבינו. את הימין לא רוצים להבין ואת השמאל מבינים. כשנשים מהשמאל צועקות הן אסרטיביות אבל נשים צועקות בימין הן ברבריות. תקבלו נשים מהימין שהן צועקות, מדברות, אסרטיביות ומדברות על תופעות".

לא שותקת: "כשנשים מהשמאל צועקות – הן אסרטיביות; כשנשים מהימין צועקות – הן ברבריות". אז אתם תקבלו נשים מהימין צועקות, מדברות ואסרטיביות.. שתפו

‎Posted by ‎באזזנט‎ on‎ חמישי 11 אוגוסט 2016

הראיון המלא

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.