מירי רגב שרת התרבות – חיים כץ שר הרווחה דנון שר המדע

חלוקת התיקים נמשכת: ראש הממשלה בנימין נתניהו סיכם עם חברת הכנסת מירי רגב כי תכהן בממשלה המיועדת כשרת התרבות והספורט. ח"כ חיים כץ יכהן כשר הרווחה ודני דנון כשר המדע

ראש הממשלה בנימין נתניהו סיכם עם חברת הכנסת מירי רגב כי תכהן בממשלה המיועדת כשרת התרבות והספורט. בנוסף, סיכם ראש הממשלה עם ח"כ חיים כץ כי יכהן בממשלה המיועדת כשר הרווחה והשירותים החברתיים.

יריב לוין יכהן בממשלה המיועדת כשר התיירות וכשר המקשר בין הממשלה לכנסת. כמו כן, נתניהו סיכם עם חברת הכנסת ציפי חוטובלי (הליכוד) כי תכהן כסגנית שר החוץ.

משה (בוגי) יעלון ימשיך בתפקידו כשר הביטחון, אופיר אקוניס יכהן כשר במשרד התקשורת, בכפוף לשר-העל בנימין נתניהו.

כמו"כ ראש הממשלה, בנימין נתניהו, החליט היום למנות את ח"כ דני דנון לתפקיד שר המדע, הטכנולוגיה והחלל.

לפני הצהריים הודיע נתניהו לשר יובל שטייניץ כי יכהן כשר האנרגיה והתשתיות. בנוסף, יכהן שטייניץ כשר האחראי על הוועדה לאנרגיה אטומית וכחבר הקבינט המדיני-ביטחוני. שטייניץ ימשיך בחודשים הקרובים לרכז את הטיפול בסוגיית הגרעין האיראני.

מנגד, שר הפנים, גלעד ארדן, הודיע בלילה לראש הממשלה בנימין נתניהו, כי אם לא יקבל את המשרדים שדרש, משרד הפנים ללא מנהל התכנון והמשרד לביטחון הפנים, לא יהיה חלק מהממשלה הבאה.

ארדן סירב להצעתו של ראש הממשלה נתניהו לקבל בנוסף למשרד הפנים את המשרד לעניינים אסטרטגיים, אשר אוחד עם המשרד לענייני מודיעין בראשית הקדנציה הקודמת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.