"מי בחן אתכם?" שאל הגראי"ל את האברכים מצאנז

אמש, עלו מנין מסיימי הש"ס מחו"ר 'מבצר התורה' – כוללי האברכים דחסידי צאנז בירושלים, טבריה ובית שמש, יחד עם ראש הכולל הגר"פ פלדמן שליט"א, למעונם של גדולי התורה בבני ברק, להבחן ולהתברך לקראת המעמד הגדול שייערך בראשותו של כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א. משה גולדשטיין תיעד

בעוד כחודש ימים ייערך בקרית צאנז בנתניה, מעמד 'ברית השבטים' להוקרת עמלי התורה ותומכיה, לכבוד הכתרת ח"י חתני הוראה ומנין חתני הש"ס, לאחר שעמדו בכור המבחן על ד' חלקי שו"ע וסיימו הש"ס כולו.

אמש, עלו מנין מסיימי הש"ס מחו"ר 'מבצר התורה' – כוללי האברכים דחסידי צאנז בירושלים, טבריה ובית שמש, יחד עם ראש הכולל הגר"פ פלדמן שליט"א, למעונם של גדולי התורה בבני ברק, להבחן ולהתברך לקראת המעמד הגדול שייערך בראשותו של כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א.

מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א ומרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן שליט"א הביעו את התפעלותם העצומה מבקיאותם המופלאה והשליטה בכל רזי הש"ס גפ"ת בידיעה ברורה כמונח בקופסא, כאשר הם מאצילים מברכותיהם על האברכים ומנהלי הכולל.

בעת הבחינה בחדרו של מרן ראש הישיבה שליט"א, הוא ביקש לברר עם עמלי התורה אצל מי הם נבחנו, כשהם משיבים כי הם עמדו בכור המבחן בידיעה ברורה והבנה ישרה אצל הגאונים הגדולים רבי שמואל אליעזר שטרן שליט"א רב מערב ב"ב, רבי נפתלי נוסבוים שליט"א ר"י חיי משה, ורבי שלום אייזנברגר שליט"א דומו"צ קרית צאנז ירושלים.

מרן הגראי"ל הביע את קורת רוחו המרובה והרעיף מברכותיו על האברכים ומנהל מבצר התורה הרב אהרן הופמן.

 

"מי בחן אתכם?"

שאל הגראי"ל את האברכים מצאנז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.