מי הם השתולים של מצעד השמאל הקיצוני?

פעילי ארגון השמאל "שלום עכשיו" מתכננים צעדת לפידים במוצאי השבת הקרובה, לטענתם על מנת למחות נגד הנסיון לסתום להם את הפה ולעצור את פעילותם. מדוע החליטו בועד מתיישבי השומרון להשתתף בצעדה? {שתולים ולפידים}

מי הם ההשתולים של מצעד השמאל הקיצוני? במוצאי שבת בשעה 19:30 יקיימו פעילי ארגון השמאל הקיצוני "שלום עכשיו" ביחד עם עמותות שמאל קיצוניות נוספות מצעד לפידים שלדבריהם נועד לכבות את החושך ולתת להם להמשיך לפעול ולהביע את דעתם החופשית.

מצעד הלפידים יתקיים סמוך למצודת זאב. בוועד מתיישבי השומרון החליטו להצטרף גם הם לצעדה כ"שתולים" ולמעשה לתמוך במה שלדבריהם עושה השמאל כאשר סותם את פיהם של ארגוני הימין. מנכ"ל ועד מתיישבי השומרון שגיא קייזלר הסביר: "אנו מסכימים עם הטענה לחופש הדיבור ועל כן נצטרף גם אנו לצעדה. כשעמותות השמאל הקיצוני עושות פעולה נכונה ואמיתית אנחנו מתגייסים כתף אל כתף לעזור".

קייזלר הוסיף: "אני קורא לכל מי שאמירות מסיתות כמו איש הרוח דוד גרוסמן שאמר: "אני מבין את אנשי החמאס. הם מתנגדים לכיבוש, והייתי נוהג כמוהם אילו חייתי תחת כיבוש". או כמו של יו"ר מרץ לשעבר שולמית אלוני שאמרה: "נתניהו הזכיר לי את מוסוליני והוא תלמיד מצטיין של גבלס" ועוד רבים הציטוטים של אנשי השמאל ואנו נשמח שתצטרפו אלינו ולשלום עכשיו בצעדת הלפידים. כי "באנו חושך לגרש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.