מי העז להצטלם בחדרו הפרטי של גדול הדור? • בקליינע

השחקן החילוני במסעדה החרדית, החרדים שהגיעו למסיבת "הצנרת", באיזה מסעדת יוקרה נצפה אברהם פריד ואיפה פיזז מנחם טוקר? בקליינע, עם הידיעות הקטנות של השבוע שחלף

שיגעון הבלאק פריידי לא פסח גם על עיתונאי הברנז'ה שהולכים ומתווספים כניצבים לרשימת יח"צני אל על. בימים הקרובים כנראה תגלו בסטורי שלכם תמונות של ברנז'אי צמרת מתרווחים על מקומם במחלקה ראשונה. על מסע היח"צ: פרסום גל.

לפי גורמים בתעשייה, בעלי פרסום גל שמייצגים את אל על (בנדיקט ופרנקל), היו אלו שביקשו שיצייצו ויעלו את המצורף בזאת, בדף הפייסבוק:

בקליינע נשם לרווחה לאחר שנפתולי הפוליטיקה הותירה לברנז'ה מרווח נשימה לאחר שלא ראו כרית מזה ירחים, אלא שרצה הגורל והמשטרה פרסמה את ההמלצות על דרעי דווקא בשבוע בו רצו הכתבים לתפוס בריזה.

הוא זכאי: בבית בעיר העתיקה יש מי שמודאג מהודעת המשטרה וכבר חושב על היום שאחרי, כמו גם בני משפחה בבית בשכונת הר נוף שמפעילים מכבש לחצים על כבוד השר.

אחד השמות שעלו בקנה להחליף את שר הדתות דוד אזולאי ז"ל היה שמו של משה אבוטבול, ראש העיר (לשעבר) החביב של בית שמש שכמו סבא טוב העתיר מתנות על הגברת החדשה של בית שמש.

רועי צ'יקי ארד מעיתון 'הארץ' מכין כתבה גדולה על הברנז'ה החרדית שתפורסם במוסף הקרוב של עיתון השמאל. לכתבה התראיינו שורה של עיתונאי צמרת וביניהם כותב השורות. צ'יקו חפר רציני מאד לבקליינע על תולדות הברנז'ה. בקליינע מעתיר בתפילות שלא תצא תקלה מתחת ידו וכבר מכין הבהרה: "דברי הוצאו מהקשרם". יהיה מעניין.

בטקסט שרץ ביממה האחרונה בוואטספ מעביר גולש אלמוני ביקורת על שדר הרדיו הגדול מנחם טוקר: "וזה כבר שיא חדש בניסיון להגיע לתמונה שטרם צולמה: מיטתו של ר׳ חיים קנייבסקי, המקום הכי אינטימי של הצדיק, שלא צריכה להיות חשופה לעיני כל ולהיות מסוקרת. נניח רגע לטוקר שעושה את מה שהוא יודע לעשות, מי נתן לו רשות ומה רצו להוכיח בזאת? הכל כבר מותר וראוי?!"

את הדברים כתב לאחר פרסום תמונה בה הצטלם טוקר עם שני ילדיו בחדר השינה של ר' חיים קניבסקי. אנחנו כמובן לא נפרסם את התמונה שרצה ברשת. והנה טוקר אצל הגר"ח:

מוצ"ש שעבר: המפיק מיכאל כפלין וכוכב הרשת שוקי סלומון חגגו יום הולדת במטרופוליטן בתל אביב. בין האורחים: ישי לפידות, עמירן דביר שניגן, אריק דביר, איציק סודרי, הנגיד שמוליק הלפריח ועוד נשות ברנז'ה. (צילום: איציק אוחנה).


ומי שעוד נצפה במועדון התל אביבי מפזז ומרקד לצלילי הדיג'יי חני סורוצקין (הבת של. הגיסה של), הוא לא אחר מאשר השדרן החרדי מנחם טוקר.

ובשעה שבנט איים לפרק את הקואליציה ולשלוח אותו לבחירות, שורה של עיתונאים חרדים וחילונים כאחד יצאו לעיר הים האדום להשתתף בכנס העיתונאים השנתי באילת.

בפאנל שהתקיים בחדר הלובי, השתתפו: רחל לויטן ממשפחה, חיים לוינסון מהארץ, שמעון ברייטקופף, עופר חדד, ישראל כהן, המפיק דודי עזריאל ונעמה עידן מיום ליום.

כאן בוידאו: אריה ארליך ומשה גלסנר מתנצחים בכנס העיתונות על רמת האקטואליה ברדיו החרדי

ואף מילה על הבחירה האופנתית המעניינת משהו של יוסי אליטוב

מול מאות עיתונאים בכנס אילת לעיתונות הוקרן מיזם שירת ההמונים "הישיבישיר" בהפקת רדיו קול ברמה. כבוד.

והנה מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי שהתייצב לתמונה עם הכתבים מהרדיו שזכו לפינוק של טיסה ומלון באילת, יחד עם, מי זה בעצם? שמעון בוסקילה?

ואיך אפשר בלי ישראל כהן, שלא יכול היה לקחת חופשה ורפרף גם שם כאחד האדם על הנעשה בטוויטר.

הצלם שלומי כהן חגג 22 להיווסדו. החברים חגגו לו בחמישי על מנגל, ובשישי התארח עם חברים שהכינו לו עוגת הפתעה ובלונים בלופט עצבני במיוחד .

 

ופינת הממריאים:
גד כהנא, אחד הצמודים למשה ליאון שעבד בבחירות קשה מאוד, החליט לחתוך מישראל לטובת חופשה בארה"ב.

ואבי רבינא שהה בימים אחרונים בחופשה באוקראינה אצל מפנק העיתונאים הידוע.

עורך בחדרי יעקב גרודקה חזר יחד עם אריה גולן, יעל דן ויעקב אילון ממשלחת קרן רודרמן לניו יורק, שם התבקשו להכיר את האתגרים איתם מתמודדות הקהילות היהודיות בניו יורק.

גם העיתונאים החרדים משה גלסנר ובנימין ליפקין חזרו כמעט באותו הזמן ממשלחת ארגון "גשר" לבוסטון בארה"ב.

משה ואלי לאופר יצאו לעשות את אמריקה.

זוכה ברכב אצל עמי מימון, הגיע השבוע למשרדי הרדיו להודות להנהלה.

בחמישי, בקליינע עלה לירושלים ותיעד את אבי מימרן וחבר המועצה מגבעת זאב יוסי מועלם, בעלה של הסמנ"כלית מהתחנה המתחרה, מדסקסים בצ'ולנטיה של רמות.

והנה מימרן משלם קאש, בלי הנחות סלב.

ודקה אחרי, נכנס אבי גרינצייג (עורך קו עיתונות), השם החם שמתעד להיכנס ללשכת ליאון בכיכר ספרא. רצה הגורל והתמונה יצא מטושטשת.

בחמישי, חגיגות שנה לצנרת, ישראל כהן, מיילך, רביב דרוקר, גיא לרר, ועוד שורה של עיתונאים משתתפים במסיבה לתכנית הקולית שבשבוע האחרון פיזרה הרבה מלח על הפצעים של רון קובי.

מוזיקה:

יודע ליהנות: גדול הזמר אברהם פריד התאושש מהאבל של אמרגנו יובל סטופל על אמו ע"ה, והלך ביום שני לארוחת ערב במסעדת היוקרה המפורסמת "גלאט על הקארט" ב-16 בבורו פארק, שם בשביל ארוחה לזוג תיפרדו לא פחות מ-800 ש"ח.

צפת: העסקן ר' בערל פריד נצפה בלחיצת יד לחבר המועצה וסגן ראש העיר אליעזר לזר, בשמחת השבע ברכות לנכדת הגה"צ רבי אלעזר ארנסטר שליט"א בהיכל בית מדרשו. למי שמכיר את הפוליטיקה הצפתית, בערל פריד היה אחד האנשים שנלחמו נגד לזר.

זה התחיל בציוצים בטוויטר של יוסי אליטוב מדברי הבעל שם טוב, המשיך ללימוד משותף עם יאיר שרקי במשך חודשים, והפך בסוף לספר. ביום שני ישיקו השניים את הספר בפסטיבל "צמאה" בירושלים.

מודיעין עילית: חיים הנפלינג נהגו של ראש העיר גוטרמן יצא בשליחות ראש העיר לטפל בתקלה שנוצרה במקווה של חסידות ירועסלב.

ביום שישי בצהריים, בשעה שהכל עסוקין בהכנות הקדחתניות לשבת ישבו לדיון: חבר מועצת עיריית מודיעין עילית ומתאם קשרי הקהילה בעיר ר' נחמן ניימן בביתו של מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי ר' משה שלזינגר. כ"כ דחוף ערב שבת?

מנדי ריזל משיק קונספט חדש. ריזל נכנס לתכנית הבידור של צביקה הדר ברדיו דרום, מידי שבוע בשלישי, על תקן מגיש תכניות האקטואליה של התחנה, ומדסקס על האירועים האקטואליים הבולטים.

משה אבוטבול עוזב את כס ראש העיר בית שמש וכבר מצא ג'וב חדש כמגייס כתבים.

ח"כ משה גפני נצפה השבוע מתדלק כאחד האדם בתחנת הדלק שליד הלו תימן בכניסה לבני ברק.

ר' מיילך בידרמן, המשפיע, הגיע השבת לשבות בברכפלד. בתחילה ביקשו חסידיו באלעד לערוך ברית,ור' מיילך שידוע כמי שלא מסרב לבריתות ביקש מהחסידים באלעד להעתיק את השמחה לברכפלד. וכך, שני הצדדים יצאו נשכרים.

יוסי דייטש, עלה בחמישי לציון הרשבי במירון. לפי החלוקה החדשה 6- 3 – הוא בהחלט זקוק לרחמי שמיים מרובים.

 


חבר מועצת עיריית חיפה אריה בליטנטל נצפה בליל שישי מעדני זהבה בבני ברק.

העיתונאי בני רבינוביץ גם כן, סקר את החלות בסופר – מרקט השכונתי.

 

ולסיום: מנחם הורוביץ יחד עם מוטי גלעדי טועמים אוכל אשכנזי של פעם במסעדה היהודית בבני ברק.

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.