מי העיתונאי החרדי שהדליף? בקליינע

השבוע במדור הפפראצי' של אתר קוקר: מאחורי הקלעים עם ביבי ופלאוך. מי על הכוונת של 'התאגיד'? והעיתונאי שהפך לזמר. {ברנז'ה}

לאחר שהמדור קונן על חורבן בית המקדש הוריד את הרגל לחצי התורן, ושבר את הצום בכוס קפה מהביל, שבנו לתקופת בין הזמנים שבו החשק לכתוב על כל הנופשים והמבלים שואף לרצון להשתתף בריצת 100מטרים בנמל תל אביב של האסיין הג'מייקני .

לא היו ימים טובים לברנזא'ים כימים שלאחר תשעה באב, הופעות, השקות, והרבה לאפות, אך אם חשבנו לתומנו שהברנז'ה תפסה בריזה וצימרים עם בריכות ענק , אז  לא.

עשרות עיתונאים נהרו בהמוניהם ללשכת ראש הממשלה להיפגש עם ה"מי שאמר" והיה הבלפור של ישראל. מזקן השבט עד אחרון הדרדקים הסתופפו למעלה מ-20 עיתונאים (ספרנו) בתוך חדר הישיבות של לשכת ראה"מ שסיפק הצגת תכלית של טושים, עפרונות, מצגות, ופוזות על צייצני הטוויטר .

בג'יפ של כהן בדרך לבלפור.
בג'יפ של כהן בדרך לבלפור.
גיישד ועיתונאי יתד בכניסה ללשכת רה"מ
גיישד ועיתונאי יתד בכניסה ללשכת רה"מ
אלוקי אברהם יצחק...
אלוקי אברהם יצחק…

בין לבין יצאו  העיתונאים  תפילת מנחה, ו(איך לא) צייצו על המפגש, אחד העיתונאים הדליף לכתבת חדשות 2 מהחדר על ראש הממשלה "הכושל" .עורך בקהילה יעקב ריבלין טען שידוע לו על "זהותו" של המדליף. בכך לא תמו הלחשושים כיאה לעיתונאים חרדים, וכמו שחיים לוינסון סיכם את הפראסה בציוץ שכולו על טהרת הציניות.

אם חשבתם שקלמן המדליף , אז לא, לבקליינע ידוע על זהותו של המדליף  ומטעמי פיקוח נפש לא נרחיב.

ואיפה נמצא בשעות אלו קלמן? הרכש החדש של קוניק, התרווח על המושב וטס עם צמד אוזניות במחלקת עסקים, תשאלו להיכן? בדרך לשמחה משפחתית לארצות הברית בחסות הדוד המיליונר. בקליינע שוקל לאמץ את הדוד.

החיים הטובים. ארי קלמן
החיים הטובים. ארי קלמן

אליעזר שולמן(משפחה) היה בין העיתונאים המבואסים שבדיוק בעת הכינוס שהה בשוויץ לחופשה משפחתית כמו גם משה גלסנר (קול ברמה)שנפש עם בני המשפחה בצימר ב'אור הגנוז', היתדניק בני רבינוביץ, העדיף שלא לוותר על שיעור 'דף היומי' ודחה בנימוס את ההזמנה מלשכת פלאוך  -ששכחה להזמין למפגש את לבלרי 'הפלס'שנותרו במערכת וחתמו עם מאמר מערכת תוקפני על גזירת השמד. בתום המפגש התנצלה גברת פלאוך מכל מי שלא טרחה להזמין וטענה כי "בקרוב" יערך מפגש נוסף שבו ישתתפו כל מי שלא הוזמן. אז מי צריך את דוד החקיין? אם ביבי מבטיח חיקויים במחיר השווה לכל נפש.

דווקא עכשיו. חופשה בשוויץ.
דווקא עכשיו. חופשה בשוויץ.

בשעה שנתניהו מלקק את האצבעות ואת הקומפלימנטים  מהברייטקופפים והארליכים, התעורר לו משבר חדש, הכל התחיל כאשר ח"כ מקלב נטש לאנחות את הצעות חוק מיסוי מקרקעין לבני  ישיבות חו"ל שיצאו לחופשה בהרים ולא מצאו דרייוור, לטובת חילולי שבת בדרך השלום, אט אט המנהרות שנחפרו מתחת לאפו של ראש הממשלה התהפכו למשבר קואליציוני של ממש, כאשר השלישיה, דרעי ליצמן וגפני ניהלו שיחות מהצימרים בהם שהו . אריה דרעי הקיף את עצמו בעשרות בקבוקי יין כאשר אירח  בספסופה, מפגש של תמיכה בארגון הרבנים ״בנועם״, על שפת הבריכה של הישוב.

דרעי בקליינע 2

צפו

דרעי ונציגי ש"ס בוילה בספסופה. צפו

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ שישי 26 אוגוסט 2016

דרעי ספספוה
עוד השתתפו: יהודה אזרד מנכ"ל העמותה. סגן ראש עיריית ירושלים הרב צביקה כהן  ורב האוליגרכים הרב לוי בן טוב. עם הזמרים משה לוק והזמר של מלך מרוקו עבאד סאלם סיפיאני

גדול הזמר החסידי אברהם פריד מופיע בימים אלו בישראל, יחד עם גדולי הזמר העברי. את סדרת ההופעות הוא החל עם ישי ריבו (תוכו רצוף אהבה) המשיך עם 'ארץ צבי' יחד עם יהורם גאון בפסטיבל בין הכרמים שנערך בגליל, ויסתיים בבריכת הסולטן בירושלים יחד עם "החיים שלנו תותים". בטח תותים – במיוחד   שבקליינע גרף את כל  הכרטיסים שאזלו.

צ דרור ארצי.
צ דרור ארצי.

חונה בקליינע 2

נתחיל במופע הראשון  בקליינע יחד עם אנשי תקשורת רבים התיישב בשורות הראשונות של היכל' הארנה', שם התקיים מופע 'האיחוד' כבר בכניסה פגשנו בחונה, איש החסד שכמו תמיד מצליח להשחיל ילד חולה שירקוד עם אברהם פריד ויספק את תמונת הערב. קודם לכן,  הברנז'ה פיהקה, עד שטילטיל והמונית הצליח לסחוט חיוך גם מהעיתונאים היותר קשוחים (אם יש כאלו)…

בקליינע התיישב בין עקיבא וויס לעורך בחדרי ושם כבר שמע על הנהירה ההמונית לתאגיד השידור הציבורי, קיווע שמר על דממה אבל מאחורי הקלעים כבר  החל רחש -בחש. קיווע שהחל את הקריירה התקשרותית באתר 'קוקר' ואף היה ממייסדי הבקליינע עבר לבחדרי שם הספיק לעשות חיל והרבה סקופים. בחדרי יצטרכו למצוא מחליף ראוי, אך מהיכרות אישית, הם עוד יתקשו להתאושש מעזיבתו של הכתב החרוץ לטובת הדסק הכלכלי בתאגיד.

שמועות נוספות ריחפו באוויר על כתב באתר המתחרה שאף הוא רגל וחצי בתאגיד הציבורי. מסתבר ששכר המינמום לא מספיק לאותו כתב שבקרוב ייפרד  על אתר.

מה קורה שנציגי הציבור דואגים לרוחניות של העיתונאים?.. המעשה התרחש באחד מימי החודש כשהעיתונאי מנדי גרוזמן ממקור ראשון התקשר לסגן ראש עיריית ירושלים יצחק פינדרוס בכדי לראיין אותו לכתבה. האחרון מיד על תחילת השיחה, אמר למנדי, עוד 2 דקות סיום זמן קריאת שמע של שחרית. תספיק זאת ונמשיך הלאה את השיחה.

 

בשעה שגפני, גוטרמן ומנחם שפירא נפשו בצימרים בגליל, ליצמן נותר עם הסלמנולה, ובין לבין בילה בשמחת בר המצווה לבנו של היועץ קובי איזק שם השתתפו אישי ציבור ואבי גרניצייג האחד והיחיד -שכמו תמיד יודע לשלוף את האייפון ברגע הנכון ולתעד לחברים בטוויטר.


מאיר רובינשטיין ראש עיירית ביתר עילית דאג להצטלם בלונה פראק הביתרי אך מהר מאוד הוא פרס כנפיים יחד עם בני משפחתו ויצא לנפוש בצפון, שליח בקליינע שמבלה מיד יום בנחלי ובמפלי הגולן לכד אותו יחד עם הילדים.

ומה עשה הראיס וההרינג? הוא השתתף ב"סיור משותף: יחד עם ר"ע צפת אילן שוחט ב"מבצר" – שם ישבו ועמדו מקרוב על תוכנית של בחורי הנוער החרדי בצפת.


מזל טוב לחיים רבינוביץ דוברו של חבר הכנסת ישראל אייכלר לרגל הולדת הבן.

מזל טוב לסגן ראש עיריית מודיעין עילית מרדכי גולדברג לרגל אירוסי בתו בליל שישי.

מזל טוב למנהל קשרי קהילה למגזר בחרדי במכבי שירותי בריאות משה שלזינגר לרגל שמחת הבר מצווה לבנו שנערכה  במושב מתתיהו.

היישוב היהודי בחברון עושים מאמצים רבים להעלות את מערת המכפלה על מסלול המתפללים ביום התענית, והשנה זה הצליח להם לפחות עם איש החסד ר' חונה דייטש, שזכה להתפלל מנחה באותו מניין עם סגן שר הביטחון אלי בן דהן.

מה ראש העיר בית שמש חיפש בנתב"ג? ארגון 'השמחה תנצח' בראשות שמואל גיטלר יצאו לנתב"ג לקבל את פניו של ילד חולה סרטן מבית שמש שחזר מטיפולים קשים בחו"ל, רכבים יצאו מבני ברק, אשדוד, ומודיעין עילית, עם צוות הבובות. בנוסף, יצא ראש העיר של בית שמש לקבל את הילד שאף הביא לו מתנה.

פרקליט הצמרת משה יצחק אוסדיטשר נפש באוסטריה פראג  והסביבה, בין היתר הוא השתטח על קברו של החת״ם סופר זצ"ל

העיתונאי שלומי קוק נפש אף הוא בלונדון, שם התענג  במסעדת הגורמה הכשרה היחידה בברזיקט.


באלעד נערך קומזיץ' חסידי בהשתתפות עם מוטי שטיימנץ ומקהלת מלכות בליווי תזמורתו של רובי בנט ובהנחיית אמן הנגינה החסידי השדרן יוסי גיל ובהשתתפות שמואל גריינמן בשירי ר שלמה קרליבך וסיפורים אישיים.

קובי שירה בסלפי עם קברניטי עיירת אלעד.
קובי שירה בסלפי עם קברניטי עיירת אלעד.

 

מגיש המהדורה המרכזית ברדיו קול חי  מוטי לביא השתתף בפאנל של ישיבת 'אור אלחנן'

ואילו בקעמפ של מאור התלמוד נערך פאנל לא פחות מושך שם נטלו חלק: מוטקה בלוי יעקב אשר וצמרת דגל התורה.

שבת בקליינע

צמרת 'דגל התורה' עשתה את כל הדרך לחיפה להשתתף בשמחת הבר מצווה לבנו של מיכי אלפר,
מיכא אלפר בקלינע
איש החסד חונה דייטש ואחד מיקירי המדור יצא עם הילדים לחוף שרתון בתל אביב לתפוס בריז'ה בחוף עד שהתחפר בחולות.


מרן הגאון רבי שמואל קמנצקי שליט"א, ראש ישיבת פילדלפיה וחבר מועצת גדולי התורה בארצות-הברית, השוהה בישראל לרגל שמחת נישואי נכדו, הגיע אתמול (ד) לביקור מיוחד בבית הגאון רבי בן ציון הכהן קוק שליט"א ראש בית הוראה הכללי ירושלים.
קוק

לסיום: העיתונאי דודי שוומנפלד (קול ברמה) חושב על קריירה מוזיקלית. צפו.

העיתונאי שהפך לזמר. צפו

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ שישי 26 אוגוסט 2016

 

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.
ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או בווטסאפ ל-0584742968
סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.