מי יכבוש את העבודה? "המקובלים" כבר יודעים

24 שעות לפני סגירת הקלפיות במפלגה, המקובלים שבעבר חזו  ניצחונות של פוליטיקאים ונשיאים – סבורים שסיכויו של עמיר פרץ גבוהים יותר.  האזינו

מי ינצח בבחירות לראשות מפלגת העבודה? 24 שעות לפני סגירת הקלפיות במפלגה, המקובלים שבעבר חזו ניצחונות של פוליטיקאים ונשיאים – סבורים שסיכויו של עמיר פרץ גבוהים יותר.

מי שמהמר על בכל הכוח על פרץ, הוא המקובל המאיר לבריות – מאיר מסלטי, ששוחח בשעה האחרונה עם ח"כ עמיר פרץ, מי שמתמודד לראשות מפלגת העבודה. בשיחה אמר המקובל כי הוא חוזה את ניצחונו של פרץ.

הרב מאיר הכהן טורנהים שחזה בדילוגי אותיות את ניצחונו של דונלד טראמפ, לא ממהר ליטול סיכונים, וסבור כי לשני המועמדים יש סיכוי. אך הוא מדגיש, "שפרץ לא יפסיד", מה המשמעות של הדברים? לדברי הרב: "נדמה שלפרץ יש יותר סיכוי מגבאי". טורנהים שואב את הביטחון מהפסוק בפרשת בלק שם נכתב: (ג) אָבִינוּ מֵת בַּמִּדְבָּר וְהוּא לֹא הָיָה בְּתוֹךְ הָעֵדָה הַנּוֹעָדִים עַל ה' בַּעֲדַת קֹרַח כִּי בְחֶטְאוֹ מֵת וּבָנִים לֹא הָיוּ לוֹ: שם מוזכרים בדילוגים – גם גבאי וגם פרץ.

כאמור, הרב לא מהמר על אף מועמד, אך כשהזכרנו לו שהרב מסלטי הימר על פרץ הוא השיב: "כי נראה שפרץ לא יפסיד", אך הוא מסייג ושב כי "הוא לא מתחייב על ניצחונו של אף אחד".

בבחירות לנשיאות בארה"ב  תעשיית המקובלים החוזים את תוצאות הבחירות הלכה ופרחה. המקובל מנתיבות הרב נתנאל שריקי, חזה כי קלינטון תנצח %54 מול %46 את דונלד טראמפ .

אחד המקובלים שתומך בטרמאפ הרב רוני הכהן מגן יבנה, שניבא בעבר שגלעד ארדן יכבוש את המקום הראשון בפריימריז של הליכוד, שדוד ביטן יתברג במקום ה־16 ותחזיותיו אכן התממשו. הכהן ניבא כי כי טראמפ הולך לנצח את הבחירות ואנשיו מספרים כי לישראל היום כי נפגש עם המועמד הרפובליקני, בה הבטיח לו את ניצחונו.

הכהן אמר ל"ישראל היום": "בליל שבת אני מקבל מסרים בחלומות וכבר לפני כמה חודשים קיבלתי מסר שטראמפ יהיה הנשיא הבא. ראיתי את הדמות שלו ולא ידעתי אפילו מי זה. רק אחר כך גיליתי מי הוא. בחלום ראיתי אותו כמנצח של הבחירות האלה. גם כשאמרו לי שהוא ירד בסקרים לא הייתי מודאג. יש איתו ניסים ונפלאות. דברים שהם נגד הטבע, המפלגה שלו לא רצתה אותו, היו בעיות איתו. הוא נופל וקם. כתבתי לו מכתב שבנבואה ראיתי שהוא יהיה הנשיא. הוא מנהיג מאוד ענייני, קשוח. זה לא משנה. הוא יהיה הנשיא הבא, נקודה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פספסו המקובלים

    לא נורא… שיתםללו טוב יותר בפעם הבאה

    לא מקובל בכלל |
    הגב