מי כעמך ישראל: הגן על ילדים בגופו – ונפצע קשה מרסיסים (וידאו)

רק בישראל יש כזאת הקרבה בין יהודים, תושב אשכול שלא הספיק להגיע למרחב מוגן, נשכב על ילדים שהיו בסמוך לו כדי לגונן עליהם, ונפצע מרסיסים שחדרו לו לחזה.

זירת הנפילה

באדיבות רשת

פאראמדיק מד"א אורן וכט שטיפל בפצוע מספר: "בכניסה לישוב, קיבלנו פצוע כבן 33 במצב קשה עם פגיעה מרסיס בחזה, הוא היה בהכרה מלאה וכאוב מאוד. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני שכלל עצירת דימומים וטיפול בכאב ופינינו אותו לביה"ח סורוקה בניידת טיפול נמרץ של מד"א. אזרחים אשר היו במקום סיפרו לנו שהוא לא הספיק להגיע למרחב מוגן ונפצע מרסיסים כאשר נשכב על ילדים שהיו בסמוך כדי לגונן עליהם בגופו".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "מי כעמך ישראל"

  צריך הרבה סיוע משמים והרבה תפילה להנצל מהערוות דבר שיש בדורנו שזה כל העיתונים מחשב ואינטרנט וכו' וגברים לרחוק מנשים מאוד מאוד.. ונשים מגברים מאוד מאוד כמו שכתוב בשולחן ערוך שלא תגיעו לחטאים איתם..

  נשים: חייבות ללכת בצניעות (בגדים רחבים וארוכים שמכסים את הכל כולל שרוולים ארוכים בידיים וחצאית עד הקרסול רחבה וצווארון בחולצה שלא יראו שום איבר חוץ מהפנים וכף היד ..)ונשואות עם כיסוי ראש של מטפחת שמכסה את כל השערות! ולא ח"ו פאה נוכרית שמחטיאה את הרבים. לטבול כדין.
  גברים: שמירת עיניים ושמירת הברית, לטבול כדין.
  כולם: לשמור לאכול רק כשרות מהודרת של בד"צ מהודר ורק בשר חלק וחלב ישראל בלבד!!

  רק כך לא יראה בנו ערוות דבר ואז לא שב השם מאחורינו ונביא הגאולה האישית והכללית ברחמים מרובים ואם נראה בנו ערוות דבר בר מינן, אז יש רשות למשחית לפגוע בעם ישראל ולהשחית ולעשות אפילו שואה לעם ישראל חס ושלום על אוייבי ישראל!!

  עכשיו בשעת מלחמה: כולנו חייבים לשוב בתשובה שלימה ולהחליט ששמים סוף למשחקים של השטן בנו שמוכר לנו, הנאות דמיוניות זמניות של תאוות ריקניות, שמרגישים צורך לעוד ועוד… והשם לא תמלא ולא תשבע, ואחרי זה משלמים עליהם ביסורים קשים מנשוא וצער שלא יתואר במיודח אם לא זכינו לעשות תשובה עליהם ולתקנם..

  רק בתורה ומצוות ומעשים טובים הנפש מרגישה את אורו של השם יתברך וככל שנהיית יותר זכה והקליפות יורדות ממנה מעשיית מצוות והמנעות מלחטוא ולעבור עבירה (עבירה נקראית עבירה כי היא מעבירה מהקדושה לטומאה אור רוחני של קדושה) נהנים יותר ויותר מהקדושה..

  הסטייפלר הקדוש: מבטיח בספרו שהמלחמה קשה רק בהתחלה עם יצר הרע ושמתרגלים כבר לחיים החדשים של הקדושה, המלחמה עם היצר הרע נהיית קלה יותר ויותר, עד שמגיעים לאתה תמשול בו…רק ההתחלה קשה ולכן אל תתיאשו ותחליטו שאתם חוזרים בתשובה והמלחמה היא יום יומית ! וזכרו שאין ייאוש בעולם קמים ועושים תשובה לא משנה כמה פעמים נפלנו וכל עוד קמים ונזהרים מלעשות עבירות השם יתברך שמח בנו כצדיקים גמורים!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אמאאאלההה איזה צמרמורתתת ה' ישלח לו רפואה שלימה !!! המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו. והוא הציל כמה ! אשריו ואשרי חלקו ! רפואה שלמה והחלמה מהירה אח יקר של כל עם ישראל!!!!

  אניי |
  הגב