מי מחבל ב'דינר' של ישיבת מיר?(גלריה)

קבוצת סיקריקים קיצוניים יחד עם קבוצה הנמנית על אנשי 'הפלג הירושלמי' הפגינו הערב (א') מול ישיבת מיר בירושלים כשהם מניפים בידיהם שלטים בגנות גיוס בחורי ישיבות לצבא. צפו {חרפה}

קבוצת סיקריקים קיצוניים יחד עם קבוצה הנמנית על אנשי 'הפלג הירושלמי' הפגינו הערב (א') מול ישיבת מיר בירושלים כשהם מניפים בידיהם שלטים בגנות גיוס בחורי ישיבות לצבא.

ההפגנה מגיעה לאחר שהנהלת ישיבת 'מיר' יצאה למלחמת חרמה נגד הפגנת הגיוס של אנשי 'העדה החרדית' ו'הפלג הירושלמי' שנערכה בשבוע שעבר ברחובה של עיר בירושלים וכונתה "מעמד קריעה". בישיבת 'מיר' שראו בהפגנה כמעמד התרסה נגד גדולי ישראל אסרו את השתתפות התלמידים בהפגנה, מה שהתברר לאחר מכן כנון לאור הדברים שנאמרו בהפגנה.

בישיבת 'מיר' בירושלים לא אהבו את הקמפיין האגרסיבי לקראת ההפגנה שחדר אף לתככי הישיבה, בפתח הישיבה נתלתה קודם ההפגנה מודעה המזהירה את בחורי ואברכי הישיבה מהשתתפות בהפגנה: "כל בני הישיבה ואברכי הישיבה הק' נקראים בזה שלא להשתתף בשום אירועים והפגנות שלא מקובלים ולא על דעתם של זקני הדור וכל גדולי ראשי הישיבות שליט"א ושזה נגד כבוד תורתם, ואין בזה שום כבוד שמים". נכתב במודעה.

ישיבת 'מיר' עורכת השבוע דינר משמועתי בארה"ב לטובת הישיבה, ל'קוקר' נודע כי אנשים קיצוניים פעלו בקרב חוגי סאטמר בחו"ל לחבל בנתינת התרומות לקראת הדינר ובהגעתם של הגבירים למקום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.