מי מפחד מהאדמו"ר עם "הכפפות הלבנות"? בקליינע

השבוע במדור הפפארצ'י של אתר קוקר: הג'וב החדש של איציק סודרי • בהלה בזלטשוב • הדשא של היח"צן פרק 2 • "מוקד הפלסטרים" בביתר { 'הנייעס החם' של השבוע}

בלי הרבה אקדמות מילין פותחים שולחן: בליל שישי האחרון אצל רב הטוויטר איציק סודרי, אירח בביתו במרכז את מיטב אנשי התקשורת שמעון בריטקופף, חיים אילוז וחברים שישבו על שולחן עמוס בשרים לרגל  ההילולא של הבאבא סאלי זיע״א (אח של סבא) וה׳שפת אמת׳ זיע״א.

אפרופו סודרי , גורמים יודעי דבר מספרים ל'בקליינע' כי איציק סודרי עשוי לחזור מעמדת "השף" מטגן הכבשים למערך הדוברות של מכלוף, לעת עתה מדובר במאמצים כבירים.

סודרי בשלח ע

עוד בחורצ'יק שהתענג על "הזבחים והפסחים" שהאכיל סודרי את בכירי העיתונאים הוא יוסף חיים חלף, אם לא ידעתם הוא מנהל ישיבה גדולה בשכונת גוש 80 בירושלים.

סודרי בשלח

חז"ל לימדו אותנו כי גזירה "על המת שישתכח מהלב" אך מצעד המנחמים בזלטשוב לא פסק גם השבוע כאשר אדמורים רבים בהם האד' מסערט ויז'ניץ עשה את כל הדרך מהעיר האדומה לבעל הייסורים מבני ברק .

אם לא די באבל הכבד שניחת על החסידות בצפון בני ברק, עסקני החסידות מודאגים מגיחתו של האד' ממלטה לבית שמש. אחד היח"צנים ניסה להוריד באמצעות ציוץ בטוויטר את מפלס המתיחות (בנתיים ללא הצלחה). התמונות שתיעד הצלם יעקב לדרמן "עם הכפפות הלבנות והשיער השופע" -הספיקו לגרום ללא מעט דפיקות לב בחצר הקודש. ..

אם באבל עסקנין, עולם התורה התאבל על פטירתו של ראש ישיבת מיר שהלך לעולמו לאחר ייסורים ומכאובים רבים, שלושת האתרים  מיהרו להוציא פושים  בעוד ליבו פועם, אחד המקרובים שחשב לתומו כי.ראש הישיבה הלך לעולמו הפיל בפח את כל כלי התקשורת שמיהרו לדווח ולתקן.

אפרופו פושים, בקליינע מקבל לאחרונה אחת לשעה פוש מאתר חרדי שהחליט ל"התחרות" במערך הסמסים של מושי ביכלר ומשפחתו. בקליינע לא יופתע אם בשלב הבא  יחלו החברים ב"שחור אדום" לשלוח טוקבקים של גולשים זועמים.

 

ישראל כהן ממשיך במסע הסיורים לישיבת פונביז', ירון לונדון הצטרף הערב לסיור בעיר בני ברק ולמד קצת על ההיסטוריה של "מעדני החלב".

ישרא

השבוע בטוויטר בני רבינוביץ הפליג בשבחו של אריה דרעי על ההוזלה המזערית במחירי התחבורה הציבורית, "בקליינע" שעשה שיעורי בית בנושא ומתעמק לא אחת בתלושי המשכורת של "העובדת המצטיינת" של יצחק תשובה, העיר לעיתונאי שהצטרד לאחרונה כי ההוזלה תיטב בעיקר עם הבוסים שמשלמים בכל מקרה על הנסיעות בתלוש המשכורת, בקליינע תהה מתי לאחרונה עלה על אוטובוס וזה השיב: "עליתי ונסעתי. החלק הארי הם אנשים רגילים. לא שכירים. זה מה שאני התרשמתי".

נוסע  נוסף בתח"צ מאוכזב, הוא העיתונאי אבי גרינצייג שהתלונן בטוויטר על כך שמחיר נסיעה הלוך ושוב בשבוע שעבר בקו 422 היה 32.30 שהם 16.15 לנסיעה. ואילו עתה  יש 3 נסיעות ב50 שהם 16.66 לנסיעה- מה שמחזק את הטענה שהמחירים עלו בשיטה החדשה. בקליינע מנחם את אבי המקסים -"המקום ימלא חסרונו ויחדש ברטריו כקדם".

קולגה של האייטם הקודם קיוע וייס הוזמן אחר כבוד לטקס סיום העונה 2 של שטיסל יחד עם אושיית הפייסבוק דוב אייכלר אקס קוקר ששימש כיועץ לסדרה. קיווע וקיווע  קינחו בתמונה משותפת. אפרופו שטיסל, ר' שולם שטיסל  הבטיח בראיון לגלי צה"ל כי "האב והמחנך" יופיע גם לעונה שלישית לאור ההצלחה המסחררת של הסדרה שכבשה את הציבור החרדי ואת השבועונים "שהופצו" לכבוד סיום העונה.

עקיבא בשלח

אותו דוב אייכלר השתעשע בקבוצות הווטסאפ "מרכז התקשורת" יחד עם דודי שוומנפלד, הנושא (איך לא) טור שפורסם ב'קוקר' על עדר אברכים שמעיר מידי בוקר על "הטרייף" בעיקר על ידי מתנדבים שמוזעקים מיד ערב ליילד נשים. בקליינע כמובן התחייב לסודיות ותכנית המאזינים החדשה בווטסאפ ירדה מעל הפרק.

 

חברת UP מבית 'אל על' הזמינה  כלי התקשורת חרדיים במסע לקברי הצדיקים באוקראינה. חברי המשלחת ביקרו בעיירה ברדיטשוב שם יצאו בריקוד ספונטני עם יהודי העיר.

 

גם השר אזולאי המריא השבוע לרומא לביקור  מיוחד בבתי הכנסת העתיקים באיטליה..


אזז בשלח

לשמחות: ברכת מזל"ט לדב פוברסקי לרגל אירוסי בתו עם הבחור רובי ברזילי מישיבת מיר ברכפלד

ברכת מזל"ט לז'קי בר מנכ"ל טמפו לרגל אירוסי בנו תלמיד ישיבת חברון

ברכת מזל טוב לשלומי ריזל מקול חי לרגל הולדת הבת.

בקול ברמה מזל טוב לישורון  תורג'מן מקול ברמה לרגל הולדת הבת בשעה טובה.

ליחיאל גלאי מזל טוב ליום ההולדת. בקרוב החתונה?…

נתי גרוסמן עורך עתון 'הפלס' חיתן השבוע את בתו הצעירה עם הבחור משה זק"ש מבחירי ישיבת תפרח. החתונה היתה הארוע השלישי שהוא מקיים מאז פרוץ המחלוקת והקמתו של 'הפלס', כאשר בשנתיים הקודמות חיתן בן ובת

גרוסמן 21

החתונה שהקפיצה את תל אביב: בליל שישי האחרון בשרתון סיטי טאווור התקיימה חתונת איש העסקים והיזם ברוך בלוי יו"ר קבוצת בי בי גרופ ומנכ"ל קרן ההשקעות הבנלאומית אינטו השתתפו כל צמרת העסקונה רבנים ואישי ציבור .רק 2

עם שותפיו העסקיים ערן רוט ודב קוטלר
עם שותפיו העסקיים ערן רוט ודב קוטלר

ביום חמישי האחרון התקיימה חתונה באולמי ארמונות וולף בירושלים: הכלה היא בת הרב מאיר גוט – רמות  נכדת הג"ר נפתלי גוט ראש כולל ציריך – שוויץ( והג"ר ישראל כהנוביץ מיקירי קרתא דירושלם החתן יעקב פולישוק בן הרב יגאל הוא מבחירי ישיבת בית מתתיהו בבני ברק

בכל הקשור למחלוקת שלוימלה & קופיקס משה לאופר הכריע.

לאופר בשלח

האם ירח טוקר (שעבר השבוע קורס נהיגה מונעת) דיברר את מופע פריד הלפגוט? לפי כמות הציוצים בדף הטוויטר של האסטרטג החרדי נדמה שהתשובה חיובית.

ידידה מאיר חבש השבוע שטריימל בחתנוה יוקרתית בת"א.ידדיה בשלח

בועידת השלטון המקומי  השתתפו  עסקני דגל מנחם שפירא מיכי אלפר גולומב ואברהם רוזנטל ועוד.שפירא בשלח

בביתר עילית הרוחות סוערות ולא בגלל סופת השלגים שצפוייה לפקוד את העיר בערי יהודה, אחד  מקבלי המשכורות הגבוהות החליט לתבוע את  יו"ר האופוזציה בעיר מנחם זיידה בגין השמצות . גורם בעירייה ממליץ  לאותו בכיר לפנות ל"מוקד הפלסטרים" החדש של זיידה  בעיר שם אולי יגיעו לעמק השווה.זיידה

סגן ראש העיר בני ברק מנחם שפירא  ביקר עם הרב לאו ויענקי קנייבסקי במשרדי שותפים לתורה.שפ בשלח

יעקב מתן  עובד בכיר של גוטרמן יצא עם החברים לבלות במעיין בבנימין  שליד המחסום . בשלח מעין

אם כבר גוטרמן, בשבוע שעבר כתבנות על גינת היחצ"ן, השבוע נודע לנו כי עיתונאי שלא ייחצן את הראיס בא על עונשו. הלה התלונן בעירייה על כך שהגינה שלו הועתקה לכתובת חדשה, ומאז נותרו הדיירים באיזור ללא גינה. מקרה מכוון או טעות אנוש?

ברעלה יעקובביץ וחברים הוזמנו השבוע לאצטדיון המושבה בפ"ת שם טיפלו בשחקני סכנין שנפגעו במהלך המשחק עם ביתר ירושלים. בשלח

לסיום: יגאל  גואטה  הח"כ החרדי של מכלוף עידכן בדף הפייסבוק שלו את תמונת הפרופיל החדשה מלשכתו בכנסת, בקליינע מאחל למנהל "רשת הממתקים" הצלחה בכל מעשה ידיו .

 

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.