מי משלם 28 שקלים על שקית במבה?

כמה תשלמו עבור שקית במבה בעולם? וכמה עולה ביסלי בטעם פיצה? הפרטים

הבמבה הפופלרית בישראל נחטפת גם בעולם, ישראלים רבים מציעים למכירה ב-eBay חטיפים ישראלים, רובם מסוג במבה – וגורפים רווחים נאים.

בחברה מדווחים  שהחטיפים נרכשים במדינות שונות – מאוזבקיסטן ועד ארה"ב וכי התחום רק תופס תאוצה.

 

חמש שקיות במבה (80 גרם)  נמכרות ביותר מ-150 שקלים (39.50 דולר) כולל משלוח בחינם. שמונה חבילות של ביסלי בטעם פיצה יעלו 60.34 שקלים ועוד 47.23 שקלים דמי משלוח. רוב החטיפים הנמכרים הם במבה – כשהמחיר הזול ביותר  היה 19.60 שקל לשקית במבה אחת (25 גרם) כולל דמי משלוח – כחמישה דולרים.

7 דולר ליחידה

. במקרה אחר, אזרח מקירגיזסטן מזמין בכל שבוע שקית אחת של במבה ואחת של ביסלי.

בחברה יצרו עמו קשר והאיש אמר להם שהוא פשוט אוכל את זה כל שבוע כי זה טעים, ושהוא חלק מקהילה של אנשים שקונים חטיפים מכל העולם ומנסים אותם. עוד הוסיף הקירגיזסטני כי בבמבה ובביסלי הוא פשוט התאהב.

.

"אני מעריך שמדי חודש נמכרות מאות שקיות של במבה וחטיפים ישראלים אחרים", אמר לחדשות 2 Online אלעד גולדנברג, מנהל הפעילות העסקית של eBay בישראל. "הבמבה הוא המוצר הכי פופולרי, אבל יש עוד מוצרים כמו שקדי מרק וקפה שחור שנמכרים בכמויות יפות".

בחברה בדקו ומצאו כי רוב המוכרים הם עצמאיים – אנשים שקונים לעצמם במבות או חטיפים אחרים בסופר ומוכרים אותם לטובת רווח כלכלי. יש גם פיצוציות ומרכולים קטנים שמציעים אותם למכירה. יש צרכנים שמסתפקים בשקית במבה אחת בלבד, ואחרים שקונים גם עשרות שקיות בכל הזמנה.

ואיזה חטיף הישראלים הכי אוהבים להזמין? "החטיף שהכי נקנה על ידי ישראלים הוא הקיט-קט, למרות שהוא כבר בארץ", מציין גולדנברג. "הסיבה היא שבארץ יש סוגים מוגבלים של החטיף ואילו בחו"ל, בעיקר ביפן, משם מזמינים הרבה יש גרסאות מיוחדות בטעמים שונים שאין בארץ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.