איש העסקים החרדי יזכה במכרז הטסטרים? (וידאו)

לאחר שבוחני הנהיגה החליטו להשבית את מבחני הנהיגה החליט שר התחבורה לערוך מרכז בהם מתמודודת 16 חברות ומעל כולן- רשת המשקפיים של יעקב הלפרין. { ממשקפים לנהיגה}

עשרות אלפי צעירים שרוצים לעבור מבחני נהיגה נתונים לחסדיהם של בוחני הנהיגה ששובתים מזה כשלושה חודשים. השבוע עבר המאבק של בוחני הנהיגה – הטסטרים- לפסים אישיים  זאת לאחר ששר התחבורה, ישראל כץ, הודיע לבית המשפט שהוא הולך איתם ראש בראש.

כזכור, בוחני הנהיגה החליטו להשבית את מבחני הנהיגה בעקבות ההחלטה על הוזלה משמעותית בעלות הטסט. הבוחנים השביתו את מבחני הנהיגה וגרמו לפקק של עשרות אלפי נהגים חדשים שנאלצים להמתין עד לקיום המכרז.

כץ החליט לזרז את המכרז להפרטת בחינות הנהיגה שיתקיים בעוד פחות מחצי שנה – במקום 400 אלף טסטים – שמכניסים 56 מיליון שקלים בשנה- יבוצעו ע"י זכיין פרטי.

בין הניגשים למכרז הוא יעקב הלפרין , מנכ"ל אופטיקה הלפרין , חי את סכנות הכביש במשך 24 שעות ביממה. "ניתן שירות כמו במשקפיים, טסט זה מוצר צריכה בסיסי" הוא מבטיח.

 

 

על המכרז לבחינות הנהיגה שהפיץ המשרד במרץ – מתמודודת 16 חברותמנפאואר שעוסקת בכוח אדם, טלדור שמפתחת מערכות מידע, מילגם שמתמחה בטיפול במדי מים, ומעל כולן- רשת המשקפיים של יעקב הלפרין.

מי נתן לך רישיון: מה הקשר של רשת המשקפיים למבחני הנהיגה?ישראל כץאבי עמית

‎Posted by ‎המגזין עם אושרת קוטלר‎ on‎ יום שני 16 מאי 2016

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. טוב מאוד.

    לטפל במורה הנהיגה הם שורש הבעייה

    הכנסת פיקוח על מחיר שיעורי הנהיגה ואכיפת העלמת מס ואי נתינת חשבוניות לתלמידים יפתור אחת ולתמיד את הבעיות ב 15 שנים אחרונות.

    כץ בדרך הנכונה |
    הגב