מי עומד מאחורי קמפיין החוצות כנגד מנדלבליט?(הקלטה)

בשיחה היום עם אראל סג"ל גילתה דיסטל אטבריאן בגלי צה"ל כי התורמת המרכזית לארגון היא הקרן החדשה לישראל שמעבירה לתנועה סכום של 100 אלף דולר. האזינו. { שומר הראש}

בימים האחרונים  הוצבו שלטי ענק באזור גוש דן, שקוראים ליועץ המשפטי להפסיק להתעסק בפרשת ראש הממשלה: "מנדלבליט, שומר הראש של נתניהו",נכתב בשלטי הענק.

מ יש שעומד מאחורי הקמפיין הוא ארגון "זזים", בראשו עומדת רלוקה גנאה. בשיחה היום עם אראל סג"ל  בגלי צה"ל גילתה כי התורמת המרכזית לארגון היא הקרן החדשה לישראל שמעבירה לתנועה סכום של 100 אלף דולר בשנה ואף מתווכת בין הארגון לתרומות של אמריקנים."אנחנו לא אומרים שהיועץ המשפטי לא ראוי", אמרה גנאה והוסיפה כי מראית העין הציבורית התקינה היטשטשה בעקבות שורת החלטות שנקט מנדלבליט. "מההחלטה לשמור לעצמו את הקלטות נתניהו-מוזס, עד ההשתהות לפתיחת חקירה פלילית רשמית בפרשת הצוללות".

"השלטים האלו מומנו על ידי אנשים פרטיים בתרומות קטנות", הסבירה גנאה. לדבריה, "חוסר האמון המתערער של הציבור" הוא שהוביל למחאה. "העניין של מנדלבליט זה לא שמאל וימין אלא שמירה על הדמוקרטיה. אזרחים שרוצים להביע את דעתם מימנו את הקמפיין הזה – זו מחאה אותנטית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.