מי עומד מאחורי קמפיין החרד"קים? השמועות רצו בפייסבוק ונוחעם פרסם הכחשה

לאחר שמועות שנפוצו ברשת החברתית כביכול משרד הפרסום של נוחעם עומד מאחורי קמפיין החרדקי"ם מבהיר מנכ"ל משרד הפרסום כי הפרסום הוא שקרי.

 בסטטוס שהעלה לפייסבוק כתב נוחעם,  "הנני להבהיר שאין לי כל קשר ישיר או עקיף לקמפיין החרדקים בכל דרך שהיא. את השמועה הזדונית והשקרית פרסם מר ירוחם אסטרייכר שצפוי לתביעת דיבה על הנזק שנגרם לי ולסובבי מהפרסום". כתב נוחעם.

 

מוקדם יותר העלה ירוחם אסטרייכר סטטוס שבה רימז על כך שלנוחעם יש קשר לקמפיין החרדקי"ם,"ותודה ל נוחעם ברזסקי הקופירייטר המוכשר שעל פי שמועות חזקות עומד מאחורי הקמפיין, השאלה שנבדקת כעת היא האם הוא פועל כעצמאי או כחלק מעבודתו בבולטון פוטנציאל שפרסמו את יהדות התורה בבחירות האחרונות",  כתב

כעבור מספר שעות פרסם ירוחם אסטרייכר סטטוס משלו בפייסבוק וכתב:  "התנצלות: כמדי ערב אני אומר לפני השנה את רבש"ע הריני מוחל וסולח לכל מי שהכעיס או הקניט אותי וכו',אולם הערב אני בבעיה לומר זאת כי יש מצב שעשיתי עוול ליהודי אחר, לפני מספר שעות בשיתוף שעשיתי לכתבה על חייל שהותקף בעקבות קמפיין החרדקים ציינתי שעל פי השמועות הקופירייטר שעומד מאוחורי הקמפיין הזה הוא נוחעם ברזסקי .למרות שציינתי שזה שמועות ולמרות שעשיתי זאת לאחר שמספר אנשים בכירים מהתחום טענו בפני שיש להם ראיות לעניין, לא היה ראוי מצידי לפרסם דבר כזה ובטח בלי ידיעה אמיתית בענין.
התנהגות מסוג זה נוגדת את ההשקפה היהודית ובטח לא מוסיפה שלום ואחדות בעם ישראל.לכן אני מבקש ברבים את סליחתו של הפרסומאי נוחעם ברזסקי ומבקש מחילה ומתחייב שבע"ה מכאן ולהבא אקפיד לא להוציא דיבה על הזולת.
בבקשת מחילה וסליחה
ירוחם.
עתה מגיעה הכחשה גורפת, רק ימים יגידו מי עומד מאחורי הקמפיין המתוקשר שמסעיר את הציבור החרדי וצה"ל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.