"מי שברך" לעצורי דומא

בבתי כנסת ביהודה ושומרון, ובמאחזים המזוהים עם החשודים, נקראו המתפללים לברך את אלה שעומדים "בעינויים במרתפי השב"כ".{ ביו"ש מתפללים}

בעקבות מעצר החשודים בשריפה בדומא  נקראו המתפללים  בבתי כנסת ביהודה ושומרון, ובמאחזים המזוהים עם החשודים, ולברך את אלה שעומדים "בעינויים במרתפי השב"כ".

 

"מי שברך אבותינו אברהם, יצחק ויעקב, משה ואהרון, דוד ושלמה הוא יברך העצורים בשב"כ כעת", נכתב בנוסח שחולק בכמה בתי כנסת בשומרון ובירושלים – כך דיווח עופר חדד בחדשות 2.

על הברכה מופיעים שמם של העצורים, שפרטיהם אסורים לפרסום. "וישלח להם אורה וברכה וישועה מתוך מרתפי השב"כ",  נכתב בתפילה. "מי ייתן ויעמדו בעינויים ובהתעללות ויתאזרו בעוז וגבורה והקב"ה יוציאם מאפלה לאורה, מחושך לגאולה, משופטים עויינים וחוקרים מכים ומרביצים לחירות שלמה וחיים טובים ארוכים ומאושרים".

 

בריאיון ל"פגוש את העיתונות" אתמול (שבת) דחתה חמותו של אחד החשודים המרכזיים את הטענות כי היה מעורב ברצח ואף חשפה, לטענתה, פרטים על מעצרו.

"הדרך שלו בלי שום ספק היא לא דרך של אלימות", אמרה קרובת המשפחה של העצור. "הוא בחור מאוד נעים, בחור עדין ורגיש. יש לו נפש מאוד אכפתית ודואגת. כל מה שמעניין אותו זה ללמוד תורה וקודש, בזה הוא מתמקד. כל האירוע הזה לא קשור אליו".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.