מי שמעקם את האף – שיישאר עם אף עקום" (וידאו)

בעקבות התקרית הדיפלומטית בו סירב חבר פרלמנט הולנדי ללחוץ את ידו של ראש הממשלה במהלך ביקורו בפרלמנט, מגיב ראש הממשלה לתקרית. צפו. { נתניהו מגיב }

 

בעקבות התקרית הדיפלומטית בו סירב חבר פרלמנט הולנדי ללחוץ את ידו של ראש הממשלה במהלך ביקורו בפרלמנט, מגיב ראש הממשלה לתקרית.

בסרטון מיוחד שפרסם בדף הפייסבוק שלו הגיב ראש הממשלה לתקרית, "ראינו היום שוב דוגמה ברורה – מי רוצה בשלום, ומי לא רוצה בשלום. אני אמשיך להציג את עמדתה של ישראל בגאון בכל העולם ולחזק את מעמדה הבינלאומי.

ראינו היום שוב דוגמה ברורה – מי רוצה בשלום, ומי לא רוצה בשלום. אני אמשיך להציג את עמדתה של ישראל בגאון בכל העולם ולחזק את מעמדה הבינלאומי.וכפי שאמר מנחם בגין ז"ל: "מי שמעקם את האף – שיישאר עם אף עקום".

‎Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on‎ יום רביעי 7 ספטמבר 2016

נתניהו ציטט משפט של ראש הממשלה מנחם בגין ז"ל: "מי שמעקם את האף – שיישאר עם אף עקום".

במהלך הגעתו היום (רביעי) של ראש הממשלה בנימין נתניהו לפרלמנט ההולנדי בהאג, סירב חבר הפרלמנט טונהאן קוזו, ללחוץ את ידו של נתניהו – כך עולה מתיעוד וידיאו שהתפרסם ברשת.

 

חבר מפלגת הלייבור ההולנדית סירב ללחוץ את ידו של נתניהו זאת עקב מחאתו על היחס הישראלי לפלסטינים.

נתניהו הושיט לו את ידו – אלא שחבר הפרלמנט, שענד סיכה עם תמונת הדגל הפלסטיני, סירב ללחוץ אותה – ונתניהו בתגובה הפנה לו את הגב. "לא מגיעה לו שום לחיצת יד, בזמן שדמם של ילדים פלסטינים נשפך ברחובות עזה", אמר חבר הפרלמנט. "צריך להפעיל על ישראל סנקציות כדי שזו תפסיק עם המדיניות הזו".

בפמליית ראש הממשלה מסרו כי מדובר ב"חבר פרלמנט טורקי מוסלמי שסירב ללחוץ את היד ושאל על מצב הפלסטינים בעזה". ראש הממשלה ענה לו וטען שהמלט המועבר לעזה הולך לבניית מנהרות ולא לשיקום הרצועה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.