"מי שקשור אלי צריך להיות בחוץ? ככה אי אפשר לנהל מערכות"(הקלטה)

ח"כ אלי ישי מגיב לראשונה על הדחת משאלי: " צריך לעבוד ביחד, לא רק באמירה אלא גם במעשים". ומה הוא חושב על המשבר הפוליטי וכחלון. האזינו

[alooma ref="5241091013ee5cc056f3c6aa8624c25a.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]
"כל מי שקשור אלי או קרוב אלי הוא צריך להיות בחוץ? ככה אי אפשר לנהל מערכות, זה לא שיקולים מקצועיים. זה תפקיד שהוא עשה אותו בצורה טובה ויעילה ביותר, חמש שנים ללא שכר, אין שום סיבה… ואם רוצים לעבוד ביחד ויש מקום… אז צריך לעבוד ביחד, לא רק באמירה אלא גם במעשים. אני אהפוך כל אבן למען השלום הזה והוא חשוב מאד(…)", כך הגיב אלי ישי להדחת מקורבו אשר משאלי מתפקיד גזבר ההסתדרות.

את הדברים אמר ישי בראיון לתכנית 'שמונה עד עשר' בתחנת הרדיו 'קול ברמה'.

ישי התייחס במהלך הראיון לסקרים הצופים ירידה חדה בכוחה של ש"ס בבחירות הקרובות: "אני מודאג מהסקרים וצריכים לעשות מאמצים אדירים על מנת להביא ולהחזיר את המצביעים האלה אלינו הביתה. הם רוצים לראות דברים אמיתיים ומעשים על מנת לראות אותנו כאלה ולהגיע ליעד הזה זה לא פשוט. אני לא אומר ש"זהו", גם כשקיבלנו שישה מנדטים כמדומני הבוקר בסקר הזה, אני עושה הכל, גם לשלום בתוך המפלגה, צריך לצקת את השלום הזה בתוכן, תוכן אמיתי. לעשות שלום אמיתי וליצוק לו תוכן אמיתי… לא שבוע אחרי להדיח אחד מהאנשים שהוא בתפקיד אפילו זניח, במיוחד שביקשתי שלא יעשו את זה ולמרות הכל זה נעשה. אף אחד לא תמים פה. אמרתי את זה בראיונות לך לאחר הפגישה ואני אומר את זה גם עכשיו: אני רוצה ששלום יהיה אמיתי, שהציבור יאמין, שהציבור יראה מעשים ושכולנו באמת נשלב ידיים. אני אהפוך כל אבן למען השלום והאחדות".

בהתייחסו למשבר הקואליציוני העריך ישי כי אין מנוס מקיום הבחירות בעת הזאת, היות ולדבריו, רה"מ נשלט על ידי שותפיו באופן מוחלט ולא יכול לקדם את היוזמות שלו.

ישי גם העריך כי אין היתכנות לממשלה חלופית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. סבתא לימדה אותי: מי שצועק שופוני יאנאס מי שמראה כל נוצותיו כמו טווס דע לך הוא רקוב
    כך אתה דרעקי מול מצלמות כאלו שלום ידעתי לפי מבט עיניים שאתה דרעקי ממש
    אפילו להיות בוס על מפעל קטן לא הייתי שם אותך

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב