מכבי מתקדמת וחונכת מרכז רפואי חדש

נחנך המרכז הרפואי הגדול והמתקדם של מכבי שירותי בריאות באופקים.

מכבי שירותי בריאות ממשיכה להתקדם ופתחה מרכז רפואי חדש ומתקדם במרכז העיר אופקים. במרכז הושקעה מחשבה רבה הן בהיבט הנגישות למוגבלים והן בהיבט האדריכלי והוא מציב סטנדרט חדש בשרותי הרפואה באופקים וסביבתה.

במעמד מיוחד ומרגש בהשתתפות רבי העיר, ראש העיר וסגניו, ראש מחוז הדרום במכבי, חברי הנהלת מכבי ותושבים רבים נחנך השבוע המרכז הרפואי החדש והמתקדם ביותר בעיר אופקים.

המרא דאתרא רבי עמרם אוחיון שליט"א ציין בטקס כי "מכבי קשובה לצורכי תושבי העיר ומתאימה את עצמה לרוח המקום ומקפידה שכלל האוכלוסייה וגווניה כולל המגזר החרדי יחושו בנח במקום".

ראש העיר מר איציק דינינו אמר: "מכבי מובילה בעיר ועכשיו גם מובילה במרפאה הגדולה והמקצועית בבניין שמכבד את תושבי העיר והמבוטחים. אני פועל להקים מוקד ט.ר.ם. בעיר ומכבי תהיה הראשונה לקדם את זה לטובת כלל האוכלוסייה".

ראש מחוז הדרום במכבי מר שלמה עמיר אמר בהתרגשות כי "אני נרגש לעמוד כאן ולראות את המבנה החדש והגדול שרק לפני שנה היה ריק מכל תוכן וכיום יש בו את כל השירותים הנדרשים והמקצועיים לתושבי העיר אופקים".
לדבריו, "מכבי ממשיכה להוביל את מהפכת הבריאות באזור הדרום ושמחה לפתוח מרכז חדשני ומוביל באופקים. המרכז החדש עומד בסטנדרטים גבוהים בכל הקשור לרמת הנגישות שהוא מציע ולשירותי הרפואה שיינתנו בו לקבל המבוטחים".

בנוסף ציין מר שלמה עמיר כי מכבי נמצאת בתנופת פיתוח וצמיחה בכל אזור הדרום. רבים מתושבי הדרום במגזר החרדים הם חברי מכבי ובנוסף אזור הדרום הוא היעד של זוגות הצעירים שקובעים את משכנם בערים השונות במחוז.

"מאז כניסתי לתפקיד לפני כ- 4 חודשים ולאחר שנות עבודה והכרות עם המגזר מתוקף תפקידי הקודם כראש מחוז המרכז, שתחת שיפוטי הייתה העיר בני ברק, שגם שם מכבי מובילה במספר רב של מבוטחים ומעל כ- 50% מהאוכלוסייה הם חברי מכבי, פעלתי באזור הדרום רבות לפתח את השירותים ולהתאים את הצרכים למגזר. אוזני קשובה למבוטחים ואני מקפיד לקיים מפגשים עם רבני הקהילות בכל אתר ואתר ועם מובילי הדעה באוכלוסייה מתוך מטרה וחשיבה להעניק לאוכלוסייה ואף לקהילה החרדית את השירות הטוב ,המקצועי והאיכותי שמכבי נוהגת להעניק למבוטחים" אמר עמיר.

מנהל מרחב אופקים ותפרח מר רוני פרס: "אני שמח וגאה לעמוד כאן במרכז הרפואי החדש והמתקדם של מכבי שרותי בריאות באופקים. פתיחת המרכז, בו הושקעו משאבים רבים, משתלב עם מדיניות מכבי לצמוח ולפתח שירותים ללא הפסקה. המרכז מאגד בתוכו את כל השירותים הרפואיים וכולל גם את מרפאת השיניים "מכבידנט" ואת השירות החדש של בית המרקחת מרשת "מכביפארם". לאחרונה, פתחנו גם מכון רנטגן ואולטרסאונד איברים בסמיכות למרכז הרפואי. השירותים החדשים יאפשרו קבלת שירות מלא באופקים, ללא צורך לצאת אל מחוץ לעיר. כמובן, שגם במרכז הרפואי החדש נמשיך לשים דגש על איכות השירות הקליני והמנהלי ונפעל לשפרה ללא הרף. אני מזמין את כל תושבי אופקים והסביבה להתרשם מהמרכז הרפואי החדש ולהצטרף למכבי שרותי בריאות".

פרס הוסיף "זכיתי להיכנס לתפקיד רק לפני חודשים ולהגיע כבר כאשר הכל היה מוכן ואני חייב לציין שאני מופתע מהרמה של הסניף ומהשירותים הרבים הקיימים במרפאה הזאת. אני מודה למנהל הקודם מר לירון פרידמן, להנהלת המחוז, לצוות המקומי שהובילו להקמת המרפאה הזאת ואין לי אלא לאחל שנשרת את תושבי העיר רק בשמחות".

בטקס השתתפו עוד המרא דאתרא רבי עמרם אוחיון שליט"א, ראש העיר מר איציק דנינו, סגני ראש העיר הרב אברהם דויטש, הרב אוחיון, ראש מחוז הדרום מר שלמה עמיר, המנהל הרפואי במחוז ד"ר אלון אדלשטיין, מתאמי קשרי הקהילה באופקים/תפרח הרב יהושע יוליס והרב יצחק נחום כץ, מתאם קשרי הקהילה המחוזי הרב משה גרינבוים, מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי הרב משה שלזינגר, מנהלת התפעול של מחוז הדרום הגב' קרן אזולאי-שכטר, מר אבי לביא מנכ"ל מכבי יזמות בע"מ, בכירי הנהלת מכבי, נציגי ציבור ותושבים רבים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.