מכבסות בירושלים

מכבסות בירושלים על סוגי המכבסות ולמי הן מיועדות

מכבסות בירושלים הם פתרון מצוין לאנשים עסוקים, לסטודנטים שאין להם מכונות כביסה במעונות או בדירות השכורות או לאנשים החושבים כי עקב עליית מחירי החשמל והמים, מסירת הכביסה למכבסה אינה יקרה יותר מאשר עשיית הכביסה בבית.

סוגים שונים של מכבסות

מכבסות רגילות הן מכבסות שבהם בעלי המכבסה מכבסים את הכביסה במקום. רוב המכבסות הרגילות אינן מבצעות שירותי ניקוי יבש, בדרך כלל הן מוסרות את הכביסה הזקוקה לניקוי יבש למקומות אחרים המתמחים בניקוי יבש.

מכבסות אוטומאטיות הן מכבסות המופעלות ל ידי מטבעות, מכבסות שבעל המכבסה אינו נוכח בהן. בדרך כלל מכבסות אלו פעילות גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות, ולפעמים אפילו עשרים וארבע שעות ביממה.

יש מכבסות הפועלות כקבלן משנה של רשת מכבסות גדולה. הם מקבלים את הכביסה מהלקוח, אינם מכבסים בעצמם, אלא מוסרים אותה למרכז ניקוי וכיבוס של הרשת הגדולה.

מכבסות תעשייתיות המשרתות בעלי עסקים ומוסדות ציבוריים גדולים כמו בתי מלון, רשתות של מסעדות, בתי אירוח ועוד.

מיהו קהל היעד של המכבסות?

מכבסות רבות משרתות משפחות גדולות ואנשים עסוקים אשר לא מוצאים זמן, ולפעמים גם כוח, כדי להתעסק בערמות הכביסה המצטברות בבית. עבור אנשים אלו, מסירת הכביסה למכבסה מקלה על תפעול הבית ומותירה בידיהם זמן פנוי לבילוי משפחתי, ללימודים ועוד.

סטודנטים רבים ואנשים בודדים, גם זוגות של אנשים מבוגרים, מעדיפים למסור את הבגדים המלוכלכים למכבסה. לחלק מהם אין מכונות כביסה בבית וחלק מהם חושבים שיותר קל, לפעמים גם יותר זול, למסור את כמות הכביסה הקטנה למכבסה.

למה כדאי למסור את הביסה למכבסה?

  • המכבסות מצוידות בציוד חדיש ומתקדם, במכונות כביסה משוכללות ובחומרי כביסה איכותיים. הבגדים החוזרים מהמכבסה נראים כמו חדשים. גם הגיהוץ במכבסות איכותי ומקצועי הרבה יותר.

  • מסירת בגדים למכבסה חוסכת הרבה זמן יקר. אין צורך למיין את הכביסה, אין צורך להתאים את התוכנית, לתלות או לייבש ולקפל. כשאתם מוסרים את הכביסה למכבסה אתם מדלגים על כל השלבים. מוסרים כביסה מלוכלכת ומקבלים כביסה נקייה, יפה ריחנית, מגוהצת ומקופלת.

  • יש מכבסות המציעות כיבוס של פריטים לא סטנדרטיים כמו שמיכות פוך חורפיות וגדולות, שקי שינה מלוכלכים עם ריחות לא נעימים או וילונות גדולים וכבדים במיוחד. את הפריטים האלו ועוד, קשה עד אי אפשר, לכבס בבית. המכבסות המציעות שירותי כביסה לפרטים אלו מצוידות גם בחומרים המתאימים לניקוי הפריטים הייחודיים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.