מכבש לחצים על הבית היהודי: איומים וקללות ב"ווטסאפ" להתנגד למסקנות פרי

במערכת הפוליטית התאכזבו ממסקנות ועדת פרי שתיישם את גיוס החרדים רק בעוד 4 שנים בפועל.

בתווך  גורמים חרדיים מנסים לעשות הכל כדי לסכל את הרפורמה.  בערוץ 2 דווח בשעות האחרונות מופצות הודעות טקסט בקבוצות "ווטסאפ"  בהם נכתבו איומים וקללות כנגד הבית היהודי.

בהודעות נכתב עוד בקריאה לחרדים להתקשר לחברי כנסת ממפלגת הבית היהודי ולהבהיר להם שעליהם להצביע נגד המתווה שיוצג  בהצבעה ביום ראשון הקרוב.

בהודעות  הופצו בין היתר מספרי הטלפון  של חברי הכנסת של הבית היהודי ובהם היו"ר, שר הכלכלה והמסחר נפתלי בנט, שר השיכון אורי אריאל, ח"כ שולי מועלם. "חברים יקרים, אנא הסבירו בעדינות לח"כים הבאים שהרב צבי יהודה ז"ל מתהפך בקברו מהאמירות שלהם נגד הדת וכל דבר שבקדושה", כך נכתב בהודעה.

סגן שר הדתות ח"כ אלי בן דהן  אמר לחדשות 2 באינטרנט כי אכן התקבלו שיחות טלפון בנושא מצד גורמים חרדים. לדבריו, הוא קיבל הודעות נאצה רבות שתוקפות את התנהלות הבית היהודי בשל התייחסותם לסוגיית ועדת פרי לשוויון בנטל.

צילום תמונה – פלאש 90

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בקשר לתמונה כאתר חרדי המציג כתבות טובות לציבור שעדיין נימצא באינטרנט האסור ראוי שהתמונות יהיו צנועות ויש להוריד תמונות לא צנועות כמו היד עם הציפורן הצבועה באדום המחזיקה פלאפון אסור

    יניב קצין |
    הגב
  2. שיאיר לפיד יקטין את הכנסתו החודשית ולכל השרים היושבים בכנסת לעשירות הביניים ויקצץ לילדים שלו בתקציב לילדים והשמור שבת ויקיים את המצוות לפני שהוא מדבר על שוויון בנטל קודם שיראה דוגמה על עצמו ואחר כך יורה לאחרים בלי זה הוא לא יכול לדבר בכלל על שויון בנטל כמו שכתוב מפקד טוב משמש דוגמה לחיילים

    יניב קצין |
    הגב