מכבש לחצים על 'שערי חסד': בית מרן הגראי"ל: ר' שמואל ירד מהעץ שערי חסד: אין תמיכה בליאון

המירוץ בירושלים מגיע לקראת הישורת האחרונה:  הבוקר קיבל משה ליאון חיזוק מחברי מועצת גדולי התורה של דגל שחתמו למען ליאון אולם אליה וקוץ בה: 4 חברי מועצת של 'דגל' לא צירפו חתימתם ל'קול קורא' בתמיכה במשה ליאון: הגר"ש אויערבך, הגרמ"צ ברגמן, הגר"י עדס והגרמ"י שלזינגר שתומכים ברב אפשטין לראשות העיר ירושלים.

ברקת שנהנה מעליונות לאורך כל המירוץ נמצא כעת בקרב  האמיתי: כאשר ביממה הקרובה תתבהר התמונה: לברקת יתרון על ליאון, אולם בחצר ביתו של הגר"ש אוירבאך טרם החליטו במי תומכים.

ליברמן כזכור הפעיל מכבש לחצים על הגר"ש, אולם לא עלה בידו. לאחר מכן הגיעו אנשי ליאון עם הצעות קורצות ומפתות, " בשערי חסד לא יוכלו לעמוד בהן" טוענים  בספרא.

מקורבי ביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן אמרו 'לקוקר'  כי בשערי חסד יתקפלו ויתמכו בליאון בסופו של יום. לאחר מכן גם גור ובעלזא ירדו מהעץ.

מנגד ב'שערי חסד" מצננים את ההתלהבות בחזון איש 5 ואומרים כי ר' שמואל לא ילך עם ליאון כל עוד נתניהו אינו פועל לביטול גזירת הגיוס. מנגד מפעיל דרעי מכבש לחצים על ביתו של ר' שמואל בניסיון לשכנעו שיש בכוחו לפרק את ממשלת השמד.

יודגש, כי בכל סיטואציה , ברקת מוביל, וביום שאחרי מעדיפים במפלגות החרדיות  להיות עם הסוס המנצח ולא להשתרך אחר המועמד שיובס בבחירות וישוב אחר כבוד לגבעתים.

 

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנחנו נעשה מה שהגדולים אומרים לנו!!!!!!!!!!!!!!
  במסורת הרב אויערבך הרב אלישיב והרב שך!!!!
  ומה שהרב יגיד זה מה שנעשה- באש ובמים!!!!!!!

  אברימי |
  הגב
 2. הגרמ"צ ברגמן, הגר"י עדס והגרמ"י שלזינגר ניטרליים ולא תומכים באפשטיין

  רואה הנולד |
  הגב
 3. בושה חרפה
  אנחנו וכולם נבחר למען ליאון

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב