שרן השכל מהליכוד תתנגד לחוק הגיוס

אחרי יואב קיש חברת כנסת נוספת מהליכוד צפויה להתנגד לשינוי חוק הגיוס שאמור לעבור הערב במליאת הכנסת, וגם מקרב חברים בסיעת כולנו עולים קולות של חרטה מההתחייבות לפני שבוע לתמוך בחוק מיד לאחר שהתקציב יעבור והודיעו כי אף הם יתנגדו לחוק -שטרן הסיר בזעם את הכיפה בנאומו אחרי שאחד החכי"ם החרדים כינה 'כיפונת' {מסירים את הכיפות}

אחרי יואב קיש חברת כנסת נוספת מהליכוד צפויה להתנגד לשינוי חוק הגיוס שאמור לעבור הערב במליאת הכנסת, וגם מקרב חברים בסיעת כולנו עולים קולות של חרטה מההתחייבות לפני שבוע לתמוך בחוק מיד לאחר שהתקציב יעבור והודיעו כי אף הם יתנגדו לחוק.

בכולנו טוענים כי לא ישכבו על הגדר בשביל הליכוד. "שיתמודדו עם הבעיות שלהם לבד. אנחנו לא צריכים לעזור להם להחלץ מהביצה ולקבל על הראש מהתקשורת. או שכולם בעד תיקון החוק או שגם אנחנו נמנעים" אמרו במפלגה.

כתבנו מציין שאין סכנה לחוק כיוון שחבר הכנסת הערבים צפויים להמנע מההצבעה, מה שכן חבר הכנסת החרדים שחלקם תיכננו אף הם להתנגד לחוק כיוון שרוחם אינו נוחה לגמרי עם החוק שהוגדר על ידם "הרע במיעוטו" ייאלצו להצביע בעד.

בתוך כך, חבר הכנסת ואלוף אכ"א לשעבר אלעזר שטרן הוריד את הכיפה בנאומו בזעם, "הכיפה" הזאת מגיע אל בית הקברות כשהוא קובל על כך שאחד הח"כים החרדים כינו אותו 'כיפונת' .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.