מכה לקריספל: הגר"א בן דוד שליט"א הודיע על תמיכה בישראל פרוש לראשות העיר אלעד

עוד מכה למטהו של קריספל. הגאון רבי אליעזר בן דוד שליט"א, רב קהילת "אור האמת" באלעד, הודיע, ואף פרסם את חתימתו, על תמיכה במועמדותו של ישראל פרוש לראשות העיר אלעד.

תמיכתו של הגר"א בן דוד הגיעה לאחר מכתב מיוחד ששיגרו אליו גדולי ישראל שליט"א, בו כתבו כי למרות שהם יודעים כי אין דרכו להתערב בבחירות, הרי שמאחר "והרבה גופי תורה תלוין בבחירות אלו, ויש בהן ממש אפשרות לשנות את כל העיר לטובה", מבקשים מרן ראה"י הגראי"ל שטיינמן שליט"א ומרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א מהגר"א בן דוד שליט"א כי "הפעם זה שונה, וע"כ יורה לנשמעים לו לפעול ולהפעיל למען המועמד הר' ישראל פרוש שיחי'".

הגר"א בן דוד הוסיף על המכתב כי זה עשרות בשנים שהוא נוהג על פי הדרכתם של גדולי ישראל, "ובטוחים אנו שצדיק גוזר והקב"ה מקיים", וצרף את חתימתו.

הגר"א בן דוד הוא רב קהילת אור האמת באלעד, המחזיקה מוסדות בהם לומדים אלפי תלמידים, בבתי ספר, תלמודי תורה ישיבות וכוללי אברכים. קהילתו של הרב בן דוד היא בת מאות משפחות, ואין ספק כי משמעות התמיכה החד משמעית שפורסמה היום היא תוספת של מאות קולות לישראל פרוש.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. העיקר מפציצים פה בכותרות…" מכה קשה.." בלה בלה בלה…

  הבנו אתם לטובת פרוש…לא צריך לקרא בין השורות בשביל זה….

  עלומה |
  הגב
 2. מה גם שזה שקר…אנשי פורוש מנצלים כל תונה של רב ספרדי כדי להטות ספרדים אליהם…
  אין גבול לחוצפה!!!!!!!
  הרב בן דוד בארהב כרגע….וכבר השמיעו אותו אומר שזה לא נכון והוא לא מביע דעה בקשר לבחירות…

  עלומה |
  הגב
 3. מנצלים את התמימות של חלק שנותר אצל הספרדים נקווה שבדור הבא לפחות לא ייראו מראות כאלה של ניצול התמימות. הרי מדובר בלהיתעלם מבשרך כאשר רבנים כאלו תומכים בנציגים של מגזר אחר. הלוואי ולא היה צריך ליבחור לפי מגזר אבל את הכללים כבעו עוד מקום המדינה עם המחיצות הגזעניות בכל תחום הכי בסיסי בחיינו

  יצחק |
  הגב