בבני ברק מכוונים לתעסוקה

במרכז להכוון תעסוקתי, שפועל על ידי עיריית בני ברק, הגיעו במהלך השנה החולפת ל-למעלה מ-400 השמות מוצלחות בתעסוקה:

במרכז להכוון תעסוקתי, מסכמים שנה מוצלחת, בה הגיעו ל-למעלה מ400 השמות במהלך השנה. המרכז שפועל על ידי עיריית בני ברק בשיתוף משרד הכלכלה, מציין בסיפוק רב את העובדה כי מאות פונים למרכז להכוון תעסוקתי, השתלבו בשוק התעסוקה בהשמות מוצלחות במגוון רחב של מקצועות וענפים בעקבות פנייתם לליווי על ידי המרכז בדרך למציאת פרנסה מכובדת.

מדובר בנתון המהווה תעודת כבוד לפעילות המרכז, המלווה את הפונים אליו במגוון שירותים למציאת פרנסה מכבדת, יצוין עוד כי מאות רבות של פונים מטופלים עדיין על ידי צוות המרכז ומקבלים מענה בין היתר ב: אבחונים תעסוקתיים וייעוץ מקצועי אישי בענייני תעסוקה ולימודים,הדרכה וליווי אישי במציאת עבודה, חדר חיפוש עבודה פעיל, קשרי מעסיקים ועדכון משרות פנויות, סדנאות מקצועיות בנושאים: איתור תעסוקה, הדרכה בכתיבת קו"ח מקצועי, הכנה לראיון עבודה, העצמה אישית, דרכי חיפוש עבודה ועוד, מכינות יסוד, מידע על מלגות לימודים, הפנייה לשוברי סבסוד לימודים, קורסי אנגלית, קורסי הכרת המחשב, מידע מקיף על מסלולי הלימודים השונים, קורסי הכשרה מקצועית ועוד.

במרכז מציינים בסיפוק רב את ההתעניינות ההולכת וגוברת בקרב הציבור לשירותי המרכז וכן את יריד הלימודים והתעסוקה שנערך במהלך החודשים האחרונים בהשתתפות של כ3,000 מתושבי העיר.

דוד שכטר מנהל המרכז מציין כי "שנת תשע"ד הציבה בפנינו אתגרים משמעותיים ואנו שמחים ומודים לקב"ה שעמדנו בס"ד בכל האתגרים. מטרתנו היא לאפשר למי שהתייעץ עם רבותיו להשתלב בשוק התעסוקה מבלי שיאלץ לוותר בכי הוא זה על אורח החיים החרדי. בשנה זו זכינו לראות שיתופי פעולה רחבים עם מעסיקים מובילים במשק ש'גילו' את חריצותו ויעילותו של העובד החרדי. הנתון המדהים המצביע על מאות השמות במגוון מקצועות וענפים במשק מאפשר לנו כמרכז להמשיך בפעילות הברוכה".

פעילות המרכז מתבצעת בהפרדה מלאה בין גברים לנשים וללא עלות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.