מכוניות קומפקטיות חסכוניות בדלק במבחן צרכנים: מה כדאי?

אחד הפרמטרים העיקריים כיום בחיפוש רכש חדש או אפילו רכב יד שנייה הוא החיסכון בדלק. כוח סוס, נפח מנוע, שטח פנים, מראה חדשני ותוספות יוקרתיות חשובות כמובן גם הן בעת רכישת הרכב אבל לעולם בקניית רכב השאלה 'האם הרכב חסכוני?' תעלה ועל פי התשובה שתתקבל יוחלט האם לרכוש את הרכב או לוותר על הרעיון.

מכונית חסכונית יכולה לעיתים לעלות מעט יותר, אבל היא למעשה חוסכת עבורכם כסף בכל רגע שלאחר הקנייה. מחירי הדלק כיום עולים ויורדים ללא הפסקה, רק לפני כשנה עלה מחיר הדלק לשיא חדש שהרגיז לא מעט נהגים בישראל. מכונית חסכונית כיום נחשבת למכונית עדיפה, כולם רוצים לחסוך כסף ולפעמים אפילו על חשבון הפרמטרים האחרים. מכונית חסכונית של טיוטה זו אחת האופציות העומדות בפני מי שמעוניין לרכוש מכונית חדשה, טיוטה היא אחת חברות הרכב המובילות בישראל ולא בכדי תוכלו למצוא את הרכבים שלה הרבה מאוד על הכביש בישראל.

 

מכונית חסכונית – בודקים לפני שרוכשים

'אז כמה דלק היא צורכת?' זו אחת השאלות שכמובן תעלה בעת רכישת הרכב, בין אם אתם בצד הרוכש ובין אם אתם בצד המוכר. מכונית חסכונית של טיוטה זו הבחירה העדיפה על נהגים רבים בישראל אבל גם כאשר מדובר ברב חסכוני מומלץ מאוד לבדוק טרם הרכישה.

בדיקה האם מכונית חסכונית או לא יכולה להיעשות גם בסקר שוק, גם בהוצאת מידע מהאינטרנט וגם בנהיגה פיזית על הרכב ולראות את מד הדלק ביחס למרחק הנסיעה. מכוניות כיום מיוצרות במטרה ברורה להיות חסכוניות כי זה בהחלט מושך נהגים לרכוש אותן. מכונית חסכונית לעולם תהיה עדיפה על מכונית אחרת וגם החברות יודעות זאת טוב מאוד.

 

מכונית קומפקטית = מכונית חסכונית

יש קשר ישיר בין גודל המכונית לבין נפח המנוע שלה וכתוצאה מזה גם לצריכת הדלק שלה ובזמן שרכבים מפלצתיים צורכים הרבה דלק בגלל נפח המנוע הגדול שלהם, מכונית קומפקטית היא לרוב גם מכונית חסכונית שכן נפח המנוע שלה קטן יותר. לא תמיד רכב גדול מבחוץ הוא בהכרח רכב מרווח מבפנים ומומלץ מאוד לבדוק את הנוחות הן במהלך נסיעה והן במראה עיניים.

מכונית חסכונית של טיוטה זו הבחירה של עשרות אלפי נהגים בישראל שלא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. טיוטה ידועה ברכבים שלה מבחינת האיכות והיוקרה, עכשיו אתם יכולים לרכוש טיוטה ולהיות שקטים גם מבחינת צריכת הדלק. מכונית חסכונית עשויה לעלות לכם מעט יותר בקניה אבל לחסוך לכם הרבה מאוד כסף בכל פעם שתיכנסו אל תחנת הדלק. במציאות של ימינו, לא ניתן לדעת כמה יעלה ליטר דלק בעוד שבוע ובזמן שהתנודות במחירים הן כל כך גדולות עדיף כמובן לרכוש מכונית חסכונית ולהיות שקטים לגבי העתיד הקרוב.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.