מכות וגראס במטוס בדרך לאומן (וידאו)

בשעה שבחברות התעופה סופרים את המזומנים מהרכבת האווירית לאומן מתמודדים הטייסים והדיילים עם תופעות של אלימות על הטיסות. סמים, מכות וצעקות בדרך לאומן. צפו בכתבה שפורסמה הערב בערוץ 2. {"מטוס יפול בגלל העבריינים" }

מכות וגראס במטוס בדרך לאומן: בשעה שבחברות התעופה סופרים את המזומנים מהרכבת האווירית לאומן  מתמודדים  הטייסים והדיילים עם תופעות של אלימות על הטיסות.

בכתבה נרחבת שפרסמה הערב עמליה דואק בערוץ 2, עולה תמונה עגומה  ממה שמתרחש במטוסים בדרך לאומן.  מסרטון שצולם על טיסה לאומן  נחשף כיצד מתפרעים הנוסעים ואילו אנשי הצוות של המטוס לא מצליחים להשתלט על העבריינים.

צפו באדיבות רשת

כך למשל באחת הטיסות שיצאו בשבוע שעבר, האלימות מצד החסידים על המטוס הפכה לארוע בטיחות חמור, כמה מהנוסעים השתכרו ועישנו סמים בשירותים. הדיילים חשו בריח של גראס במטוס והקברניט מצדו התכוון להנחית את המטוס באמצע הדרך.

"הבהרתי שאני עומד לבצע נחיתת ביניים באנקרה, כיוון שהם גורמים לסיכון המטוס ונוסעיו", כתב הקברניט בסיכום הארוע. "האווירה בקבינה הייתה אלימה. הטיסה הייתה חריגה בכל קנה מידה והתחושה הייתה כמו טיסה במסגרת פרויקט הטסת עבריינים".

"חברת אל-על עושה כפי הנראה רווחים יפים מטיסות החסידים הללו, אבל, וכאן אני קובע חד משמעית: אם תופעות אלו ימשכו, חברת אל-על תאבד מטוס עקב התנהגות שלוחת רסן זו של חבורה של עבריינים, אשר אני מאמין כי היא אינה הרוב בקרב נוסעים אלה", הוסיף הקברניט בסיכום הדו"ח שלו של אירוע הבטיחות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.