מכירת רכב ישן לפירוק

יש לכם רכב ישן שכבר אי אפשר לנסוע אתו על הכביש? מחפשים את הדרך להיפטר ממנו בהקדם האפשרי? מתכוננים לבצע מכירת רכב ישן לפירוק? אתם בוודאי מחפשים את הקונה הנכון, זה שתוכלו למכור לו את הרכב הישן שלכם. וכמו בכל תחום של ביצוע עסקאות או פעולות מסחריות חשוב למצוא את הפרטנר הנכון והמתאים, זה שתוכלו לבצע אתו עסקה משתלמת ומתאימה לשני הצדדים, לשביעות רצון של כל הנוגעים בדבר. חשוב לכם למצוא סוחר כזה שהוא אדם מהוגן, מהימן שתוכלו להתנהל מולו בצורה ברורה ופתוחה. ובהרגשה שהכול תנהל ביושר ובהגינות.

מגרשי מכוניות וסוחרים שונים

עליכם לדעת שקיימים בתחום סוחרים רבים שמתעסקים עם מכירת רכב ישן לפירוק ועם חלקים של רכבים ישנים. יש בישראל מגרשי גרוטאות רבים בהם מתנהל מסחר ברכבים ישנים. כאשר אתם עומדים למכור את הרכב הישן שלכם עליכם לפנות לאחד מסוחרים אלו, או לאחד ממגרשים אלו בשביל למכור את הרכב. אבל בשביל לדעת שאתם מקבלים בעד הגרוטאה שלכם סכום ריאלי, מוטב כי תבקשו הצעת מחיר ממספר סוחרים. כך תוכלו לדעת אל נכון מה השווי האמתי של הרכב הישן שלכם. כך גם תוכלו לבחור את הקונה הזה שמציע לכם סכום גבוה יותר מבין כולם. אך חשוב מאוד לזכור שעניין המהימנות חשובה כאן ביותר, כמו כן יש לשים לב לפרטים שונים בעסקת המכירה שעשויים לשנות את כל התמונה.

מי משלם את עלויות שינוע?

לדוגמה, יש מקרים בהם לא יהיה מנוס ושינוע הרכב יהיה חייב להיעשות באמצעות גרירה. וגלוי לכל בר דעת ששינוע כזה כרוך בתשלום. למעשה הסכום של העסקה הוא נמוך כל כך שהעלות של הגרירה הופכת את כל העסקה לכמעט ולא מכניסה. לכן יש לברר מראש מי יישא בעלויות השינוע. כמו כן יש לשים לב שאם טכנית ניתן לצאת עם הרכב לנסיעה, אסור לכם לבטל את תעודת הרישוי לפני שתסכמו עם קונה על העסקה, ולפני שתעבירו את הרכב לשטחו, כך תוכלו לחסוך את עלויות הגרירה. בעת בירור ושיחה עם קונים פוטנציאליים עליכם לשים לב לעניין זה ולשים את הנושא על השולחן.

שימוש ברכב

הרכב הישן שלכם שכבר אינו מתאים לנסיעות על הכביש, הופך מעתה לחומר גלם שניתן לייצר ממנו ולמחזר אותו. אך קודם לכן יפרקו אותו וינסו להציל כמה שיותר חלקים תקינים, כאלו שיוכלו להוות חלקי חילוף לרכבים דומים שמחכים לתיקון. חלקים אלו יוכלו לשמש מוסכים או טכנאי רכב לצורך תיקון רכבים תקולים והחלפת חלקים שבורים. לאחר שהוציאו את כל החלקים התקינים יועברו שרידי הרכב למיחזור. הברזל הוא חומר שווה ערך, ואכן אפשר יהיה לייצר משרידי הרכב מוצרי ברזל שונים לתעשייה בתחומים שונים. זו המטרה של הקונה שמשלם לכם כסף תמורת הגרוטאה שלכם.

סוחרי קונה רכבים לפירוק מומלצים באזור מרכז הארץ ,ירושלים והצפון:

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. וואו, מי הגאון שכתב את הגילויים המרעישים עלי אדמות???

    לא ישנתי כל הלילה לנוכח הגילויים |
    הגב