מכתב הרבנים כנגד 'קול ברמה' מתפורר: זקן רבני מרוקו חזר בו

זקן רבני מרוקו, ואחד מצדיקי ירושלים,המקובל הגאון הרב יהושע מאמאן חזר בו מחתימתו כנגד רדיו קול ברמה , מרן שר התורה הגר"ש עמאר עלה הערב לשידור בקול ברמה וחיזק את ידי הרדיו

מכתב הרבנים כנגד רדיו קול ברמה הולך ומתפורר: זקן רבני מרוקו, ואחד מצדיקי ירושלים,המקובל הגאון הרב יהושע מאמאן חזר בו מחתימתו כנגד רדיו קול ברמה. בנוסף, חבר המועצת הגאון הרב ראובן אלבז סירב לחתום על המכתב למרות בקשות חוזרות ונשנות וכן עוד מספר רבנים שאף הם הודיעו באופן חד משמעי כי לא יחתמו על המכתב.

הרב עמאר מדבר בקול ברמה – האזינו

הערב, זכה רדיו 'קול ברמה' לתמיכה מצד מרן שר התורה הגר"ש עמאר שעלה לשידור אצל משה גלסנר, בתכניתו.  הראשל"צ ורבה של ירושלים הגרש"מ עמאר  אמר לגלסנר ב'קול ברמה' כי הוא מחזק את ידיו של הגאון רבי אברהם יוסף תמשיכו להביא את השיעורים שלו, אני מחזק את ידיכם שאתם נותנים במה נכונה לפרשיה הכאובה הזו", אמר.

אתמול, הגאון הרב יעקב תופיק רבה הספרדי של ביתר עילית מבקש במכתב ששיגר לח"כ מלכיאלי שלא לפרסם את המכתב בו מופיעה חתימתו כנגד רדיו 'קול ברמה'.

במכתב שהגיע לידי 'אקטואליק' נכתב כך: "לכבוד הרב יחזקאל שבו שליט"א אבקשך שתודיע לח"כ הרב מיכאל מלכיאלי ולרב דוד עמר שאני מסיר את חתימתי מאמש נגד רדיו קול ברמה", הוא כותב, "מעודי לא חתמתי על כגון דא ועל כן אבקשך לפעול  שלא לפרסמה כלל", מסיים בקשתו.

כידוע, ח"כ מלכיאלי מסתובב בימים האחרונים ומנסה להחתים רבנים נגד תחנת רדיו קול ברמה, וזאת במטרה להסית את דעת הקהל מהקלטת שפורסמה בה פוער אריה דרעי את פיו כנגד מרן שר התורה הגר"ש עמאר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דרעי הרס את המושג דעת תורה

    משחית את התמימות הספרדית והכבוד לרבנים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב