הכרעת ראשי הסיעות החרדיות על הפלג

חשיפה: ביהדות התורה הוחלט שלא לקיים ישיבת סיעה משותפת כנגד ההפגנות של הפלג הירושלמי, התפוח האדמה הלוהט נמצא בידי הרבנים שיאשרו

במפלגות החרדיות תיכננו בימים האחרונים לקיים מסיבת עיתונאים בו יגנו בחריפות את ההפגנות של הפלג הירושלמי שגורמים לאנרכיה ברחובות.

אלא שבשעה האחרונה הוחלט ביהדות התורה שלא לקיים ישיבת סיעה משותפת כנגד ההפגנות של הפלג הירושלמי, התפוח האדמה הלוהט נמצא כרגע בידי הרבנים שיצטרכו לאשר האם לצאת במכתב חריף בו הם מגנים את מחאת הפלג.

כעת הוחלט להוציא מכתב נגד הפגנות הפלג עליו עתידים לחתום כל הרבנים, כרגע החכי"ם כולם הסכימו עליו, רבני דגל ואגודה מתלבטים לגבי הניסוח. לא תתקיים ישיבת סיעה משותפת.

כזכור, האופציות שהיו הם: ישיבת סיעה משותפת של המפלגות, או מכתב חריף נגד ההתנהגות האלימה.

בסופו של דבר הוחלט להוציא מכתב שכעת כל חברי הכנסת מסכימים עליו, וכן רבני שס.

אך כעת המכתב עבר לרבנים של אגודה ודגל על מנת שיאשרו אותו והוא עתיד להתפרסם מחר או בסוף השבוע.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גפני מדבר כזימרי ומבקש שכר כפנחס? אבל לא צריך להיתרגש... אצל גפני העיקר של היהדות אצלו רק הכסף, וכל מה שיכול להפריעה לו לכסף זה לא חרדי, אבל: אין לו שבת וכו' אין שום דבר אחר שבקדושה שמפריע לו, רק הפגנות של צאן בלי רועה, הרב אוירבך הוא לא רועה? רק הרב שטיימן והרב קניבסקי הם רועים? לא צריך להיתרגש ממנו כי הוא אפיקורס גמור. בגלל שנאת חינם חרב הבית. דדיייי גפני עד מתי ניהיה בגלות בגללך?

  גפני לא הבעלים של החרדיות . מי שחרדי לדבר השם ושומר קלה כבחמורה הוא חרדי, ולא מי שהולך אחרי מה שגפני אומר שצריך ללכת אחריו.

  יש לנו שולחן ערוך ופוסקי הדורות ואחריהם אנו הולכים. גם בזמן הגמרא היו בית שמאי ובית הלל, תלמידי ר"ע ותלמידי ר יוחנן בן זכאי, היו אביי ורבא, ולא שמענו שמי שהולך אחרי רב אחר שהוא מוחרם, ואין לו רועה וכו' ברוך החרדי אשר יבטח רק בד'. גפני מדבר כזימרי ומבקש שכר כפנחס? אבל לא צריך להיתרגש…

  אצל גפני העיקר של היהדות אצלו רק הכסף, וכל מה שיכול להפריעה לו לכסף זה לא חרדי, אבל: אין לו שבת וכו' אין שום דבר אחר שבקדושה שמפריע לו, רק הפגנות של צאן בלי רועה, הרב אוירבך הוא לא רועה? רק הרב שטיימן והרב קניבסקי הם רועים? לא צריך להיתרגש ממנו כי הוא אפיקורס גמור. בגלל שנאת חינם חרב הבית. דדיייי גפני עד מתי ניהיה בגלות בגללך?

  גפני לא הבעלים של החרדיות |
  הגב