מכתב ליאיר לפיד בעקבות חלוקת המגבונים

יאיר היקר!

היום אתה וחבריך על ידי נוער הגבעות שלכם חילקתם את המגבונים שהנה או טו טו תוכלו לנגב בהם את הזיעה שלכם. מסכנים שכמותכם… עד היום לא היה לכם זמן לכך הא? בזמן שירותיך בעיתון 'במחנה' הרי היית עסוק בריצה בין דיונות הדפים וגבעות הקלסרים בזמן שהייתם צריכים גם לתפוס מחסה מפני ירי המילים של האנשים אותם אולי ראיינת. או שמא התכוונת לנגב את הזיעה של חברך יעקב פרי בזמן ריצתו ממשרד אחד בחברת סלקום למשרד השני?!

אכן אין ספק תנגבו את הזעה במטלית רטובה מלאה בדם אותו ניקו אחיכם חיים ואשר מבני ברק וירושלים שמתנדבים במגן דוד אדום ובהצלה במכבי האש ובזק"א ובכל מקום אחר אם זה בגמ"חים או בארגוני סיוע אם זה הרב פירר או הרב צ'ולק ואלו הם רק סיפטומים של ממלכת החסד העולמית.

לכם יהיה גם זמן לנגב את הזיעה בזמן שאחיכם החרדיים יישבו לפצח את הסוגיות הקשות וימיתו עצמם באהלה של תורה.

כן אנו גאים בדרכנו ולא נעזוב אותה בעזרת השם ובלי נדר כל חיינו. כי זו האמונה עליה חונכו וגדלנו לא כמוך ורבבות מאחינו, אחיך.. ששכחו מי הם ובמה הם יהודים ששכחו את סוד קיומו ונצחיותו של העם היהודי.

ולסיום, בדף שלך אתה כותב "בואו לעזור לי לשנות את המדינה". לאיזה כיוון אתה רוצה לקחת את המדינה? להסתה? לרצח? לשפיכות דמים? מלחמת אזרחים? לאן???????

חבל עליך, יאיר. אתה עלול ללכת לאבדון אתה במדרון תלול עם רכב של 19 כח סוס שהבלמים שלו נשחקו מזמן ואולי בכלל לא היו מותקנים. נצל את ההזדמנות שעדיין לא נעלמה וכל זמן שהנר דולק אפשר עוד לתקן…

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.