עלית ואסם אוספים מוצרים מהחנויות(וידאו)

חברת "עלית" פרסמה הודעה לצרכנים, לפיה בבדיקת מעבדה, התגלו שמרים שעלולים לשנות את טעמו של עוגת "רולדת שוקולד" במהלך חיי המדף שלו. עם זאת, החברה מבטיחה כי המוצר שלה בטוח לצריכה ועומד בתקנים. כמו כן חברת אסם הודיעה הערב (ב') כי בחלק קטן של בקבוקי ויטמינצ'יק פטל, נמצא טעם לוואי או תסיסה כתוצאה משמרים {מכת מדינה}

חברת "עלית" פרסמה הודעה לצרכנים, לפיה בבדיקת מעבדה, התגלו שמרים שעלולים לשנות את טעמו של עוגת "רולדת שוקולד" במהלך חיי המדף שלו. עם זאת, החברה מבטיחה כי המוצר שלה בטוח לצריכה ועומד בתקנים. כמו כן חברת אסם הודיעה הערב (ב') כי בחלק קטן של בקבוקי ויטמינצ'יק פטל, נמצא טעם לוואי או תסיסה כתוצאה משמרים.

חברת "עלית" הודיעה כי בחלק ממוצרי עוגת "רולדת שוקולד", המסומנים בתאריך אחרון לשימוש 3/12/2016, התגלו שמרים בבדיקת מעבדה. למרות שהמוצר נבדק ונמצא בטוח לצריכה לטענתם, החברה פועלת לאיסופו מהמדפים.

מחברת אסם נמסר כי "המשקה בטוח לשתייה, אולם עקב השוני בטעם, ומכיוון שלאסם חשוב לשמור על איכות גבוהה של מוצריה, החברה פועלת לאיסוף המוצר מהמדפים, צרכנים המעוניינים להחליף את המוצר שבידיהם, מוזמנים להתקשר לשירות הצרכנים בטלפון: 1-700-50-40-65 או 1-700-70-76-76, לקבלת מוצר חלופי.

בתוך כך, אתמול בערב (א') הודיע משרד הבריאות כי בתום שימוע שערך לחברת טחינת הנסיך, הוא החליט לאסור עליה בשלב זה לייצר ולשווק את מוצריה – הוראה שמשמעותה היא סגירת קווי הייצור של המפעל לאלתר. מדובר בסנקציה רחבה, שמשרד הבריאות לא נקט כלפי חברת יוניליוור, שבמפעל דגני הבוקר שלה נמצא חיידק הסלמונלה, ומוצרים מזוהמים שלה שווקו לצרכנים.

עוד מסר משרד הבריאות כי "חברת 'טחינת הנסיך' התנהלה בדרך רשלנית, לא אחראית, לא ראויה ולא מקצועית".

משרד הבריאות הורה לחברה להשמיד את המוצרים המזוהמים ומסר עוד כי "הליך החקירה טרם הסתיים. בוצע דיגום נוסף במפעל ובדיקות בדרכי השיווק. בסיום הליך החקירה ישקול משרד הבריאות את הצעדים המשפטיים המתחייבים ממנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.