"מלאכי היה בחור רגיש שאיחד את המשפחה"

אביו של הנרצח בפיגוע בבנימין בראיון כואב: "יש כעס על זה שיש להם נשק ושלא מגיבים בצורה חריפה"

ביום שאחרי פטירתו של משה מלאכי רוזנפלד הי"ד מאשים אביו את מערכת הביטחון בתגובה רופסת לאירועים: " "יש כעס על זה שיש להם נשק ושלא מגיבים בצורה חריפה".

בראיון לגל"צ הודה אביו של מלאכי, אליעזר רוזנפלד, לכל מי שהתפלל לרפואתו: "תודה רבה לכל עם ישראל שהתפללו אתמול אולי לסיכוי שיקרה נס, שיצא מזה. אבל הוא הגיע כבר במצב כל כך קריטי, קשה, שכבר לא היה מה לעשות. עשו מה שאפשר".

בהמשך סיפר האב על הנרצח הי"ד: "קסם של בחור שידע לשאוף, ורצה להצליח כל הזמן. סיים בדיוק השבוע שלוש שנים של תואר בפקולטה באוניברסיטה העברית בתכנית מיוחדת של פק"מ. אפילו התבשר שהוא עומד לקבל איזשהי עבודה. בחור כל כך רגיש, מאחד את המשפחה. הוא חי איתנו פה בבית, אפילו בגיל 25 כל כך אהב את הבית, כל כך איחד את האחים, שיחק פה עם כל האחים הקטנים והגדולים. תיכנן, יזם, רעיונות משפחתיים, טיולים. הפיק את כל הוואי הבית. אפילו אני זכיתי לשחק איתו כל שבת כדורסל".

האב סיפר גם על האסונות הכבדים שפקדו את המשפחה בעבר: "גם אצלי זה ככה, אחי הגדול נהרג ותפסתי את המקום, והבן שלי הגדול נהרג ואז מלאכי תפס את המקום הזה. וכמובן שיש אבא, אבל יש עוד אבא שני שהוא האח גדול שמתפקד ונותן הוראות".

על הפיגוע עצמו אמר האב: "זה מקום ידוע. זה כביש וצומת שכבר נהרגו שם כמה. כשאנחנו עוברים באותה צומת אנחנו כל הזמן מפחדים שעוד שנייה יורים בך…זה צומת מועדת. פה ושם אתה רואה ג'יפ, אבל זה היה צריך להיות מקום שאין סיכוי שיהיה שם רכב שיגיע ויעמוד באין מפריע.

זה רכב שהמתין שם ותיכנן. הם חשדו, הם הסתכלו על הרכב הזה. זה רכב שהמתין ותוך שניות הצליח לברוח לרמאללה..יש כעס על זה שיש להם נשק ושלא מגיבים בצורה חריפה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.