מלול קוצר פירות ברחובות: משרד החינוך העניק לו תואר "יקיר החברה"

משרד החינוך, מינהל חברה ונוער, הודיע השבוע לראש העיר רחובות רחמים מלול כי הוא נבחר לקבלת האות ואות יקיר מינהל חברה ונוער תשע"ג זאת "כהוקרה והערכה על מנהיגותך החינוכית לקידום תחום הנוער"

מידי שנה מקיים משרד החינוך- מינהל חברה ונוער במחוז מרכז, טקס הוקרה לאנשי חינוך ונוער מצטיינים, בתוכם ראש רשות אשר קידם באופן מיוחד את תחום הנוער בעירו, כך נמסר השבוע למלול במכתב מאת מנהל המחוז, רפי דהן.

במכתבו ציין דהן את הפעילות הקיימת בעיר: "העיר רחובות שבראשותך הגיעה להישגים רבים ומשמעותיים בתחום הנוער, המציבים אותה כאחת הרשויות המובילות במחוז. תוכניות רבות המתקיימות בעיר מהוות מקור ללמידה מחוזי ואף ארצי כדוגמת מרכז מנהיגות נוער הפועל בתוך ה'עירונוער', תוכנית 'אמץ אתר', תנועות הנוער, אשר פועלות בכל הרצף החינוכי, בשנה האחרונה גם הוקם מרכז הכנה לצה"ל ומעורבות חברתית, אשר העלה את מספר בני הנוער המעורבים ומתנדבים בקהילה…" ועוד.

דהן כתב כי את הפעילות החינוכית הענפה בעיר מלווים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אשר מגלים מחוייבות ומעורבות, ביניהם סגן ראש העיר מחזיק תיק החינוך, זוהר בלום, מחזיק תיק נוער וצעירים, מתן דיל, מנהל אגף החינוך חיים בדש, מנהלת מחלקת חינוך על יסודי אביבה בריינר, מנהל מחלקת הנוער אבי יוספי ובעלי תפקידים, "היודעים לעבוד בצוות וליצור את הרצפים החינוכיים למען העצמת בני הנוער ברשות, יחד עם מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכים.

"במנהיגותך גם רתמת את אנשי משרד החינוך, העובדים בשותפות מלאה עם בעלי התפקידים ברשות ומרגישים חלק בלתי נפרד ממנה. גם בתחום תקציב לנוער השקעתך רבה, הן בתוכניות ופעילויות והן בתשתיות של מרכזי נוער. על כל זאת ועוד, צוות הפיקוח ברשות שרה אילת ואנוכי בחרנו להעניק לך את אות יקיר מינהל חברה ונוער לשנת תשע"ג".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.