מלון המצודה בצפת: כך חוגגים אירוע מושלם

לחגוג ולנפוש באוויר הרים ונוף מדהים בעיר צפת

מתלבטים היכן לערוך את שבת חתן או שבת השבע ברכות? מחפשים מקום מושלם לשבת הבר מצווה? רוצים לערוך שבת התכנסות משפחתית ומחפשים אתר הולם שיענה על כל הציפיות? – מלון 'המצודה' בצפת הוא בדיוק המקום המתאים שיאפשר לכם לחגוג שבת שמחה בלב שקט ורגוע.

נסו לערוך חשבון כמה תעלה לכם שבת שמחה לכל המשפחה, כולל ההוצאות הרבות של קניית פרודוקטים ובישול, הוסיפו את הכוחות הרבים הנדרשים, שהם שווים הרבה יותר מכסף – ותגיעו למסקנה כי כדאי לחגוג את השבת במלון 'המצודה' בצפת ולא בשום מקום אחר.

כך גם תרוויחו שבת שמחה שלא תישכח, ואורחים המודים לכם עד אין קץ על החוויה המיוחדת שיזכרו אותה לעולם.

"מלון 'המצודה' ממוקם בראש גבעה המתנשאת לנוף פסטורלי מדהים עוצר נשימה ומציע מתחם תיירותי מושלם מיקומו בעיר צפת, עיר תיירות קסומה ומצוירת, ששואבת אליה תיירים מכל הארץ והעולם. אנשים רבים נשבים בקסמו של מלון המצודה: האווירה, הנוף הקסום, אתרי תיירות אטרקטיביים, בתי כנסת רבים כמו בית כנסת האר"י הקדוש, בית הכנסת של מר"ן רבי יוסף קארו, בית כנסת אבוהב, סמטאות קסומות ועתיקות, בית העלמין העתיק והמפורסם, שיהודים עולים אליו כמה פעמים בשנה להתפלל, וסמיכות המקום למירון, קבר הרשב"י, גורמים לכך שמלון 'המצודה' הופך להיות אתר מבוקש מאוד לעריכת שמחות בשבת.

עדיין מתלבטים?- התקשרו לשמוע על המבצעים האטרקטיביים לשבת השמחה שלכם – שבת שלא תישכח…

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. היינו לפני שבועיים במלון, היה פשוט מדהים!! ישנו בסוויטת האצולה – צימר מטורף!! והאוכל היה ממש טעים! גם המיקום מושלם!!

    יוסף |
    הגב