מלחמות העיתונים: ב'יתד נאמן' מגיבים: "מוטב שיתעסקו בקריסתם האישית"

הזעזועים בעיתונות החרדית: לאחר חרושת השמועות, בסביבת עורך 'יתד' מגיבים: "גורמים אינטרסנטיים מנסים להשחיר את שמו של 'יתד נאמן'. העורך יצחק רוט נשאר בתפקידו".

בתום ימים ארוכים של חרושת שמועות סביב עתידו של עורך 'יתד נאמן' הרב יצחק רוט, בהם נטען כי רוט פוטר מתפקידו על ידי מנכ"ל יתד נאמן הרב זעליג אורלנסקי. כעת מתברר כי ההר הוליד עכבר וכי לא היו דברים מעולם.

גורמים ב'יתד נאמן' עימם שוחחנו, מבהירים כי הרב יצחק רוט שוקל בימים אלו את המשך תפקידו כעורך העיתון אך יחד עם זאת לא יהיה שום שינוי בשאר תפקידיו בעיתון כאשר בין השאר ימשיך לכתוב את מאמריו הקבועים ואף מקומו ומשרדו יישארו במקומם.

הגורמים שאיתם שוחחנו מציינים בפנינו כי ישנם גורמים אינטרסנטיים המתקנאים במעמדו האיתן של העיתון החרדי המוביל וכי כל מטרתם הוא להכפיש את שמו, ולכן לקחו על עצמם את מלאכת ההכפשה.

כמו-כן, ל'קוקר' נודע כי סיבות טכניות לחלוטין הן המניעות את רוט בהתחבטות האם להשהות את עצמו מתפקידו כעורך או לא, וייתכן כי פרישתו תסתכם במספר חודשים עד לאחר תקופת הבחירות.

בתשובה לפניית 'קוקר' מוסרים לנו מקורבי הרב רוט את תגובתו הראשונה על הפרסומים האחרונים אודותיו: "מעולם לא הגבתי או הכחשתי פרסומים או פניות של אתרי חדשות או קווי נייעס למיניהם. בימים האחרונים מנסים גורמים אינטרסנטיים להשתמש בשמי על שינויים שכביכול יתרחשו במערכת העיתון."

ולסיום: "מוטב שאותם גורמים יתעסקו בקריסת המערכות אצלם ולא ינסו להטיל דופי בשופרם של גדולי ומאורי הדור שליט"א הפועל בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל הן בין צוות העורכים והכתבים בניהולו של המנכ"ל המסור והן בין רבני הוועדה הרוחנית המנווטים את דרכו של העיתון לאורם של רבותינו שליט"א. עבודתי במערכת ומאמרי ההשקפה ימשכו כפי שהיו מזה כ 30 שנה עת קיבלתי את השליחות מרבינו הגדול זיע"א".

הרב יצחק רוט במעונו של מרן הגראי"ל שטיינמן
הרב יצחק רוט במעונו של מרן הגראי"ל שטיינמן

צפו: משרדי יתד נאמן ברח' ז'בוטינסקי
[alooma ref="c0fab459c6e1dce56a78adf39ebe1c69.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הם מנסים להקדים רפואה למכה בהשמצות הללו, אך טעותם היא שגם אם הציבור יאכל את הלוקש, עדיין לא תהיה בכך רפואה להפלס.

    נכס |
    הגב
  2. בבקשה אם אפשר להביא את המהדורה המרכזית של ערוץ 2 בשידור חי תודה רבה מראש

    שי |
    הגב