מלחמת המוחות – אלי ישי ואריה דרעי (וידאו)

המלחמה האחרונה – קמיעים וסגולות נגד יושר ונקיון כפיים

אין זה סוד דרעי הכתיר את עצמו למלך, הוא השליט היחיד ועל פיו ישק דבר. ישנם כאלו שיקראו לו רודן או דיקטטור, אבל לכל עסק יש בוס, ואריה בהחלט מנהל פה עסק, עסק עם תפקידים עם מנהלי מחלקות ועם הרבה כסף שמעורב פה.

לעסק גדול יש דירקטורים ויש בעלי עניין, וכמו בכל עסק טוב המנכ״ל יודע להטות את לב הדירקטורים אליו, וכל זה רק אם יש רווחים.

דרעי יודע את את זה, הוא יודע שהוא יהיה חייב לספק את הסחורה, הוא יודע שאם הוא לא יביא את ה 11 מנדטים הוא בסיכון לפיטורים. אבל דה עקה שיש מישו די זוטר שבעבר היה היו"ר ופוטר, שנושף בעורפו.

אליהו ישי, מספר 2 ברשימה הספרדית. ישי יודע את מקומו ומכירו היטב מהתקופה שלפני מעשיהו. אבל ומקרה הזה האבל הוא גדול, ישי יודע ששלטונו של דרעי מובטח, כי הרב עובדיה לא פה איתנו.

דרעי המליך את הדירקטורים עליו כרצונו. ולכן הוא לא חושש לתפקידו. אלי יודע את זה ורוצה לשנות את כללי המשחק. לא עוד מנדטים בגלל הפטרונים בגלל הצדיקים או בגלל הקמיעות, אלא מנדטים על בסיס יושר ואהבת הציבור, ובמגרש הזה ישי מנצח ובגדול.

דרעי יודע את זה אבל עדיין מנסה לשחק את המשחק הישן, בחירה לפי גודל הזקן או רוחב המצח שיש לדירקטורים. תיהיה מלחמה קשה על דעת הציבור, אחד ינגח את השני ותוצאות מלחמת המוחות הזקנים נגד יושר וענווה יתבררו רק בתוצאות הקלפי. האם ינצחו הזקנים הפטרונים של המפלגה ביחד עם האסיר לשעבר או שתנצח אהבת העם אל היו״ר (לשעבר) עדין הנפש .

אתם תחליטו.

צפו בעימות של פעילי דרעי נגד אלי ישי (באדיבות רשת)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רפואה שלמה…
  מלחמת מוחות? בסיפור הזה יש מוח אחד, של דרעי.
  לישי אין מוח ואין כוח הוא בובה על חוט בידי צבי עמאר וניסים אלקסלסי (כפי שבעבר היה בובה בידיה של יהודית יוסף)…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. סקופ! היה חשש גדול שישי לא יוכל לעמוד בפני רגשותיו במסיבת העיתונאים שבוע שעבר, כשהוא עבר את זה האסטרטג שלו אמר שהיה נס…

  רבותי! אני בטוח שמרן חיזק את רוחו, ראיתי בעיני רוחי את נשמת מרן, מחבקת ומחזקת את ישי, ואומרת לו "לך בכוחך זה והושעת את עמך ישראל".

  תלמיד מרן |
  הגב