"יש תורה של ארגון הידרדרות" (וידאו)

בדרשה שנשא בלוד הרב אמנון יצחק גולל את גרסתו לפרשה, והגיב: "הרב זמיר לא נפגע כלל, האריכו את מעצר החשודים כי הם מחפשים מישהו שטוענים שנתן מכה לרכב של הזמיר בקסדה". הרב אמנון הקשה, "איך הטיחו בו קסדות והוא מתהלך על רגליו? כל זאת בלוף, לא היה ולא נברא". על הסערה הפוליטית: "עירבו פה את כל המטכ"ל, מזל שלא התקשרו לפוטין". הוא אמר בגיחוך. צפו בדברים { רבי אמנון מגיב}

הקרב בין הרב אמנון יצחק לבין מרצה ארגון הידברות הרב זמיר כהן מגיע לשיא: הרב אמנון  יצחק נשא אתמול הרצאה בלוד, שם  הגיב מול חסידו לאלימות בתל אביב.

הרב אמנון התייחס לסערה סביב תקיפת הרב זמיר ושאל. "רב או ראש ישיבה שגיד את האמת זה חילול השם מבחינתם? הוא יגרום לריחוק?", הקשה.

הרב אמנון ציטט בדבריו מספר הלכות הלכתיות ששנויות במחלוקת "יש תורה של ארגון הידרדרות – תורת הזמיר". הוא עקץ .

 

מכאן הרב אמנון יצחק עבר לגולל את גרסתו לפרשה, ואמר "הרב זמיר לא נפגע כלל, האריכו את מעצר החשודים כי הם מחפשים מישהו שטוענים שנתן מכה לרכב של הזמיר בקסדה".  הרב אמנון  שאל, "איך הטיחו בו קסדות והוא מתהלך על רגליו? כל זאת בלוף, לא היה ולא נברא".

לאחר מכן עבר הרב אמנון יצחק ותקף בדבריו את דרעי על כך שביקש מהמפכ"ל לטפל בפרשה, רבי אמנון כינה אותו "ירשע" "לא שמעתי שביקשת מהמפכ"ל לטפל בדקירות של המחבלים, עירבו פה את כל המטכ"ל, מזל שלא התקשרו לפוטין". הוא אמר בגיחוך.

בהקשר אחר התייחס הרב אמנון יצחק למתיחות בין טורקיה לסוריה ואמר כי אלו סימנים של "גוג ומגוג" , כן ציטט בדבריו את דברי הגאון מוילנא שהתייחס לנושא.

במקביל, הרב זמיר כהן  ממשיך לקבל גיבוי מההנהגה השסי"ת, חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, הגאון רבי משה מאיה, שוחח עם אבי מימרן ב"מהדורה המרכזית", והביע את כאבו העמוק  מהפגיעה בכבוד התורה.

הרב שהוא גם מתפלל בבית הכנסת שם אירע התקיפה זעק בשידור ומחה על הפגיעה: "בשביל מה הם מבזים, צועקים, מרימים יד, אין לי שום הסבר לזה. הם נראים כיראי שמיים עם זקנים – הם יבואו להכות רב בישראל? כל היהדות החרדית ושומרי המצוות צריכה לעשות חשבון נפש, לאן אנחנו יורדים? ברגע שכבוד התורה יורד אין כלום. אם אין מורא רבך אין מורא שמים

חבר מועצת החכמים ציטט את דברי הרשב"י ואמר, ראיתי בני עלייה והם מועטין, אם שניים הם אני ובני עמהם", אמר הרב "ועל אותו רבי אלעזר שמי יכול לעמוד על גדולתו וקדושתו, מסופר בחז"ל, כי לא רצה להיקבר מחשש לתולעים, וכך היה שוכב בעלייה, ואשתו הייתה מטפלת בגופתו ומשחקת בשערו, יום אחד ראתה שיצאה תולעת ונבהלה מאוד, ובלילה הגיע רבי אלעזר לאשתו ואמר לה: אל תדאגי, מגופי לא יצאו תולעים. הסיבה שיצאה תולעת היא בגלל שפעם אחת הייתי נוכח בביזוי תלמיד חכם, ולא מחיתי".

31 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דיי מהמלחמה עשו שלום בישראל

  דיייייייייייי מהמלחמה

  אורי חדאד |
  הגב
 2. ההידרדרות היא של אמנון יצחק,שכבר הרבה זמן,יוצא כנגד המון אנשים,מרוב התסביכים והתיסכולים שלו!הוא
  גבר עם קינאה חולנית,וכל מי שמצליח יותר ממנו,הוא פוסל אותו,ומוציא סירטון נגדו עם הסתות,ניבול פה,השמצות,ורצון להוכיח שהוא צודק-תמיד!על הרבה אנשים הוא המציא שמות-גנאי,ממש בושה,שהוא ממשיך לכהן כ-רב,ולא מטופל כחוק!!מי שלח את הערבי לדקור את אישתו של הרב זמיר כהן באוגוסט 2013 בבית המלון?זה לא על רקע לאומני!כי הערבי פגע רק בה!זה על הרקע הקינאה של אמנון,ברב זמיר כהן,ורצון להחליש אותו,ע"י פגיעה במשפחתו!!שיחקרו שוב את הערבי,ויוודאו מי שלח אותו בתשלום??שיעשו לאמנון,בדיקת פוליגרף!!הכתובת היא על הקיר,וזה ברור שהערבי נשלח כ-"רוצח-שכיר" בתשלום ע"י אותו ארגון של אמנון שאיבד את עצמו לדעת בטירוף,הכי נמוך שניתן לעלות על הדעת!!!

  טלי |
  הגב
 3. אמנון יצחק יצא כנגד כו…לם-הרב יצחק פנגר,הרב ערן בן-עזרא,הרב יוסי מזרחי,הרב אריה דרעי.הרב מאזוז,
  הרב הגאון יצחק יוסף,הרבנית יהודית,ועוד ועוד…יצא נגד הכשרות "עטרה" והרב מחפוד,הציע לקהילה לשלם לו כסף-מנוי ולהצטרף ל-"חבורה"(ברור שהוא פסל את מיטב הכשרויות,כדי שכולם יעברו אליו…)יצא נגד אמנון לוי תכנית "פנים אמיתיות" ונגד רפי גינת תכנית "כלבוטק" וכעת יצא נגד הרב זמיר כהן…
  אמנון יצחק סובל מ-מאניה דיפרסיה" דכאון שגורם לו להילחם כנגד כל העולם,ושיגעון גדלות שהוא מסוגל ומותר לו לעשות הכל!גם דברים מנוגדים לחוק.אסור שתהיה לו חסינות,והוא כפוף לחוק כמו כל אזרח!
  ראו מה קרה בגלל הפסיכופאט אשר דהן,שרצח את הבאבא אלעזר,ואיים עליו לפני הרצח!!אסור לשתוק ולהשלים עם התוקפנות הבלתי מרוסנת הזאת,כי היא בדיוק כמו התוקפנות של נסראאלה,שמאיים,ולוקח את החוק לידיים,במסווה של "הדת"!!זה לא רב זה פסיכופאט שמבטל כל אדם שלא חושב כמוהו!והוא מרגיש
  שהכוח בידיו,וגם הרשות לפעול איך שבא לו!כל היום הארגון שלו מוציא סרטונים,כמו ארגון-טרור,והוא בחוצפתו מבקש תרומות,הון-עתק,על כל ברכה שמבקשים ממנו!תיכנסו לאתר שלו,ותיראו את תעריף הברכות שהוא פירסם…פשוט מקרה פסיכאטרי לא מטופל!! אמנון קורא להרב זמיר כהן-פלסטינאי?
  מוציא עבריינים שיפגעו בו?איפוא המשטרה?ואח"כ הוא מפרסם תגובה,שלא עשו כלום להרב זמיר!!!
  חוצפה שרלטנות תוקפנות בלתי-מטופלת כחוק!!כל הטוקבקיסטים כאן מגיבים לטובתו תמורת כסף שקיבלו
  הם לא משקפים בכלל-את רוב העם,הרוצה שלום,נועם,ושקט…

  אורית |
  הגב
 4. אהבתי לקרוא את התגובות ולהבין שרבים לא נופלים בפח של השקר ויודעים לזהות צדיק אמת כמעט היחיד בדור השקר הזה דמגלה וחושף את האמת כל הזמן ולא נושא פנים לאף אדם. רק התורה והאמת נגד עיניו. הרב הצדיק אמנון שליטא.

  טב |
  הגב
 5. קוקר
  אנחנו שמחים שסוף סוף יש אתר שמראה את 2 צידי המטבע
  אבל לפי התמונה ששמתם לרב אמנון יצחק נראה שבחרתם צד…

  יש בגוגל המון יפות

  יהודיה |
  הגב
 6. הרב אמנון יצחק אנחנו מחזקים את ידיך!

  שקוף שמנסים לתפור עליך תיק.
  מעניין פתאום דרעי מצלצל למפכל…
  איפה הוא כשיש מקרי אלימות אמיתיים?
  פה זאת בדיחה.
  כל תינוק מבין מה הולך פה
  כי הזמיר חייל של דרעי

  תמשיך לרומם האמת ולהשפיל השקר

  אין לי ספק שהאמת איתך!

  עדי |
  הגב
 7. כמה טוקבקיסטים יש לאמנון… וואו'… וואו'…
  מי הציבור המשועמם שבא לשבת ולשמוע את כל הבלה בלה והלשוה"ר של אמנון? מחרחר ריב ומפלג ציבור שכמותו!
  לא הייתה מכה? אתה מוזמן לבא לביתר, לראות את הרכב. לא היכו? לך תראה איך העוזר שלו נראה עכשיו… יש גבול לטמטום של הציבור, אמנון. ראינו בעיניים. נו, באמת.
  וכן. היה להם סכין בכיס. לדבריך, אולי התכוונו לבשל שם צהריים…
  העזו לדבר נגדיך. ה' ישמור. פגעו לך בכבוד…
  וברור ברור ששילמו כסף לאנשים שירקו עליך… נראה לך כולם ברמה שלך??

  כל האמת |
  הגב
  • מי המסכנים שבאים לשמוע אחד כמו הזמיר שבשיא חוצפתו אומר לא לשמוע את הרב אמנון יצחק שלי"טא, מי אתה בכלל? אתה כותב בכותרת "כל האמת", כל השקר בית משפט קבע שזה לא אמת חצוף שכמוך, לא תצליחו במזימות הזדוניות שלכם, מי יודע אולי אתם שילמתם להם כסף עזי פנים שכמוכם. עוד מעט יבוא משיח בעזרת השם ואז נראה אותכם פחדנים שכמותכם, מלאי שינאה עיוורת , שאתם לא מסוגלים לראות את האמת , רק השקר מנחה אותכם, אתם אויבי האמת, והרב אמנון יצחק שלי"טא ימשיך לגלות את כל האמת על כל המתחזים למינהם

   אלמונית תגובה לכותרת "כל האמת" |
   הגב
  • כל האמת(כל השקר יותר מדוייק-אתה)
   אנו לא טוקבקיסטים,אנו אנשים נשים בקהילות שלמות שאוהבים את הרב אמנון יצחק שליט"א,ולא מכניסים ידיים לכיסים של האחרים,כדי לגנוב מהם ממון,כפי שעושה החזרזיר זמיר שאנשיו כל היום מצלצלים לבקש תרומות מאנשים!
   או דרעי המצורע לדרעון עולם,גנב שלא ריצה מספיק את עונשו בכלא.הלוואי שבקרוב ממש,ימצאו לגביו עוד עבירות,וייכנס שוב לבית-כלא,שיהיה שקט ממנו.דרעי ש"ס יוצא=דעא"ש!הוא עורף ראשים לכל מי שמתנגד לדרכו,רק מסתיר היטב את הסכין,שלא יראו איזה נזק הוא גורם….אך סוף גנב-לתליה,כנאמר.

   לירון |
   הגב
  • איזה שקרן אתה.
   אני ראיתי בדיוק מה היה שם.
   אתה לא היית שם בגלל זה מדבר שטויות!
   לא נגעו ברב זמיר כהן ולא תקפו אותו בכלל.
   אני מתפלאת למה עושים סערה בכוס מים
   נכון שהם באו למחות ושאלו שאלות בלי לקבל תשובות היה שם ויכוחים בין הבחורים לאנשים של הרב זמיר כהן

   לא יותר מזה!

   אין לי צד ואני שומעת את כל הרבנים
   אבל פה אתה משקר וזה לא דרך של תורה.

   בת של מלך |
   הגב
 8. קוקר התותחים כל הכבוד שאינכם מרפים מהנושא לאחר שהפושע והנוכל – דרעי איים והנחה את התקשורת החרדית ובניהם האתרים לא לדבר עוד על התרמית וההונאה שעשה אתמול ועכשיו שמתברר הבלוף הגדול בבית משפט… כי לא הייתה כלל תקיפה, הכל שקר וכזב.

  אם קיים ברשותכם תיעוד לשיחות ואיומים שהופעל עליכם, נא להעביר למשטרת ישראל ליאח"ה.
  ולא להרפות מהם.

  יהי"ר שבזכות היושר שאתם הולכים בו [נרל] תעלו מעלה מעלה והשונאים יפלו מטה מטה.

  דרעי עבריין פושע נתעב |
  הגב
 9. קוקר התותחים יהי רצון שתגדלו ותעלו ותמשיכו לא להכנע לפושע והעבריין הנתעב חלאת המין האנושי – דרעי שמאיים על כל האתרים שלא יכתבו על העניין ועל השקרים של "התקיפה" שלא הייתה, הוא מפחד שיגלו את הרמאות שלו לכן הוא מנסה להעביר נושא בכח.

  אם יש לכם תיעוד על האיומים שהופעלו נגדכם תפנו למשטרת ישראל וליאח"ה תגמרו לנוכל את הצורה ותבהירו לו שיש דבר כזה שנקרא שלטון חוק וענישה על עבריינות.

  דרעי עבריין פושע נתעב |
  הגב
 10. לא ישנתי בגלל שהייתי עסוק כל הלילה לתכנן מתקפה נגד הצדיק הרב אמנון יצחק

  שהגיב לזרזיר כהן והרס לי את התוכניות לבנות את מרן החדש שלי "יצחק יוסף" תוכנית המבוצעת בין השאר ע"י זרזיר כהן ועוד עשרות נוכלים עם חליפות שמקבלים ממני כסף.

  התוכנית נועדה כדי להמשיך את שלטוני על הציבור באמצעות דמות רבנית בעלת גלימה דמות שתבנה ע"י עשרות "רבנים"

  שישתחוו ויזמרו למען מרן החדש שאני בונה.

  ועכשיו הצדיק הרב אמנון החזיר לי מעט וגילה אודות מעט מעברי האפל, 70 מליון $ זה המעט שהוא יודע, איך משתיקים אותו, מה עושים???

  מוחמד אבידן בוסו, אחמד אזרד ואיסמעיל פרץ ו… להגיע אלי הבייתה מייד!
  בשביל מה גנבתי כספים ובניתי בהקבלן 28 ווילה ענקית 300 מ"ר, המשתרעת על פני 2 קומות שלמות???

  אתם חייבים להגיע! אני לא מקבל את התירוצים!

  החדרים גדולים ומרווחים ונועדו לקיים מפגשים ביישוב הדעת!

  להגיע מיידית בשקט, רק שלא יעקבו אחריכם ויודלף לתקשורת.

  יאסר דרעי |
  הגב
 11. הספר "קללת דרעי", הסודות שלא סופרו על הפרשה הפלילית האפילה ביותר בתולדות הפוליטיקה בישראל

  הספר לא לבעלי לב חלש.

  הספר לא לבעלי לב חלש. |
  הגב
 12. מרן הנביא מלך המשיח הרב הקדוש רבי אמנןם יצחק, שהביא ראיות אמיתיות על כל דבר, שהוא הולך עם האמת, והוכיח שבגלל זה ה' זיכה אותו להיות נביא, ושפיו כפיו של ה' ממש, והוא מחיה מתים ורופא חולים, אוי לו למי שמדבר נגד מרן הנביא הקדוש. אוי לו ואוי לנפשו.

  יוסי |
  הגב
 13. דרעקי בראיון לאילנה דיין ב- 2011 לפני שובו לדעשס: "אנחנו בנינו את מרן"

  היום הוא בונה את מרן החדש שלו, הבובה הצייתנית שמינה לו, הפולטיקאי יצחק יוסף, בסיוע זרזיר כהן מערוץ הדרדרות ובסיוע עשרות נוכלים נוספים מרחבי הארץ, שמוציאים עלונים כל שבת עם עמותות פיקטיביות, בינהם ניתן למנות את אייל ערממי מהר חומה ירושלים, ועוד עשרות נוכלים פחות מוכרים.

  דרעקי המתפגר |
  הגב
 14. עאלק חכמי התורה תתביישו לכם אתם אלו שמבזים את תורת ישראל ואוהביה! כל אלו שיוצאים כנגד הרב אמנון יצחק שליט"א זה צדיק ירא שמים שנלחם כל חייו למען התורה ושמירת קדושתה. אז אתם עוד מנסים להפוך אותו חלילה "למצורע"! אתם כולכם מצורעים שקרנים וה' ימצא איתכם את הדין אחד אחד! מי שמעז לצאת כנגד עבד ה'. משקרים ללא הפסקה כאילו שמרן זצ"ל אמר עליו הקדיח תבשילו רק פתאים אוכלים את הזיופים שלכם! כל החתימות שבאו בכוח וכאלו שכלל לא חתמו אתם כולכם שקרנים! מה אין לכם פחד מבורא עולם הלוא לא תחיו לנצח במוקדם או במאוחר ימצא איתכם הדין . תעשו תשובה ומהר יוונים שכמותכם לפני החנוכה ואולי תזכו לאור התורה באמת! כי שופר בגימטריא חשמונאי וקהילות פז = פך נס השמן. וכל חסידיו של הרב אמנון יצחק שליט"א הם אלו המדליקים כרגע את אורה של תורה עבור כל העולם כי הם מתנהגים מעל הטבע בדיוק כמו נס פך השמן ואתם אימצתם תרבות זרה! הם אינם אוכלים נבלות וטריפות כמוכם, אינם אוכלים שרצים ושקצים כמוכם לומדי תורה לשמה עושי חסדים צאו וראו מהי קהילה קדושה בראשות גדול הדור הרב אמנון יצחק שליט"א פשוט מעל הטבע! וכדאי שתעשו תשובה כולם ומהר! לפני שנצטרך כל העם לשלם על הגאווה הסרוחה שלכם! הידרדרות ממציאים לנו דרך לתורה חדשה מזה התרבות הזאת ה' ירחם ללחוץ ידיים לנשים לבזות ולשקר! ועוד מגוננים עליהם כאילו תלמידי חכמים! פשוט בושה!

  ישי |
  הגב
 15. עאלק חכמי התורה תתביישו לכם אתם אלו שמבזים את תורת ישראל ואוהביה! כל אלו שיוצאים כנגד הרב אמנון יצחק שליט"א זה צדיק ירא שמים שנלחם כל חייו למען התורה ושמירת קדושתה. אז אתם עוד מנסים להפוך אותו חלילה "למצורע"! אתם כולכם מצורעים שקרנים וה' ימצא איתכם את הדין אחד אחד! מי שמכם לצאת כנגד עבד ה'. משקרים ללא הפסקה כאילו שמרן זצ"ל אמר עליו הקדיח תבשילו רק פתאים אוכלים את הזיופים שלכם! כל החתימות שבאו בכוח וכאלו שכלל לא חתמו אתם כולכם שקרנים! מה אין לכם פחד מבורא עולם הלוא לא תחיו לנצח במוקדם או במאוחר ימצא איתכם הדין . תעשו תשובה ומהר יוונים שכמותכם לפני החנוכה ואולי תזכו לאור התורה באמת! כי שופר בגימטריא חשמונאי וקהילות פז = פך נס השמן. וכל חסידיו של הרב אמנון יצחק שליט"א הם אלו המדליקים כרגע את אורה של תורה עבור כל העולם כי הם מתנהגים מעל הטבע היווני שאימצתם! הם אינם אוכלים נבלות וטריפות כמוכם, אינם אוכלים שרצים ושקצים כמוכם לומדי תורה לישמה עושי חסדים צאו וראו מהי קהילה קדושה בראשות גדול הדור הרב אמנון יצחק שליט"א פשוט מעל הטבע! וכדאי שתעשו תשובה כולם ומהר! לפני שנצטרך כל העם לשלם על הגאווה הסרוחה שלכם! הידרדרות ממציאים לנו דרך לתורה חדשה מזה התרבות הזאת ה' ירחם! ועוד מגוננים עליהם כאילו תלמידי חכמים! פשוט בושה!

  ישי |
  הגב
 16. הוותק של הרב אמנון יצחק מוכיח שלפני שה-זמיר
  צייץ ,הרב נתן הרצאות בכל רחבי הארץ במשך שנים
  ללא מקרי אלימות.
  ביושר,הגינות,חסד,חריצות,והתמדה..
  הרב אמנון יצחק הוביל מלכתחילה את מסלול מחזירי התשובה בארץ ובחו"ל,אז יש רצון לליצן חצר,
  שהצטרף לאחרונה,להאשים,ליצור פרובקציה,כדי שהציבור יאמינו בו,ויתמכו יותר?להזכירכם דרעי מש"ס
  ישב בבית-כלא!!וכעת הוא ממונה על עניני החוק במדינה?אדם עם עבר של אסיר?מבחן המציאות קובע מי עשה מה וממתי?וברור שהרב אמנון יצחק מוביל מניות עצומות של רבבות אנשים נשים וטף שחזרו בזכותו בתשובה,מקים נופלים,ועוזר לחלשים..זה הכל קינאה חולנית של צבועים שמתנקזת להתנהגות כזאת,וכעת מוכיחה בדיוק מה אופיו של הזמיר שנותן הרצאות על איפוק,התחשבות,חמלה,רדיפת צדק ושלום,ומוכיח בהתנהגותו את ההפך הגמור,שהוא בז להרב אמנון יצחק וקרא לו-"חוזר בתשובה…ועוד מילים גנאי.תתן דוגמא אישית לפני שתתן הרצאות.

  רוני |
  הגב
 17. הפרובוקציה הזו נועדה להכפשת הרב אמנון. יש כאן הסתה הפוכה. תרגילים מבית היוצר של שס.
  כל הבכי המעושה הזה. היללות. דבר מהם לא היה כשהרב אמנון הותקף אישית בגז פילפל במכות וביריקות. על ידי מאות מנערי שס.

  הרב זמיר לא הותקף. אבל למה ששס לא תנצל זאת כדי להסית נגד הרב אמנון ? שנים הם מסיתים נגדו. אין קללה שלא אמרו עליו. הוא הנרדף האמיתי ע"י חבורת הנוכלים הזאת ששמה שס.

  מעקב |
  הגב
 18. יוסי, יש לך הוכחות שמפלילות את הרב ? … לדבר אפשר תמיד

  כמו שכתוב שבדור עקבתא דמשיחה 95% יהיו ערב רב, שווה לחקור ולבדוק אחרי מי אנחנו הולכים ?

  יהודי |
  הגב
  • אין כמוך רבנו הרב הקדוש אמנון יצחק שלי"טא, תמשיך לפרסם את אנשי השקר כמו שאומר רבנו יונה בשערי תשובה,לא יעזור להם התרגילים המלוכלכים שהם עושים, חיבים להוקיע את הערב רב ולבער את הסטרא אחרא, כמו שאומר הדור האחרון, אתה היחיד שדובר אמת בגלל זה הקדוש ברוך הוא אוהב אותך ועושה ניסים ונפלאות בזכותך וש"ס הרשעים פתאום יוצאים מהבונקרים דאעשים קטנים, השם יפיל את שונאך לרגליך, אוהבים אותך מאוד מאוד רבנו הקדוש הרב אמנון יצחק שלי"טא

   אלמונית |
   הגב
 19. מומלץ לראות את כל ההר אה. שם מוכחים הרבה שקרים שיצאו משס.
  בתור אחד שנפל עם נוכל מהעדה הצפון אפריקאית, ניחנתי בחוש לקלוט רמאים ושקרנים. כשנתקלתי בפני זמיר כהן נגעלתי לרגע וראיתי איזשהו שקר שאותו כבר ראיתי.. וכך נפלתי בעשרות אלפי שקלים.
  רץ להקיא.

  בני |
  הגב
  • הטוקבקיסטים ומחבלי דעשס גוייסו בבהילות להגיב..

   אחמד דרעי ימ"ש |
   הגב
  • יוסף-למה אתה מקצר את שמך ליוסי?
   מי שמקדיח ובעיקר קודח וחופר,זה דרעי שאותיות שמו:די-רע!!
   אתה מכנה רב תלמיד חכם בן-תורה עצום-דאעש?אתה יודע איזה עבירה זאת,או שאתה חסר יראת-שמיים להבין את חומרת דבריך?
   באוגוסט 2013 סיפר הרב זמיר כהן שאישתו הותקפה ע"י ערבי,תושב נצרת,במלון גולדן קראון.
   זה משמיים,שהערבי תקף אותה אקראית מכל מתארחי המלון.הקפדה שיש לרב זמיר כהן,שהוא
   במשך שנים,מוסר שיעורים לאוכלוסיה חילונית,ומסביר להם שטויות לדוגמא:שמותר לגבר לשמוע אישה שרה,אם הוא לא מכיר אותה,או אם האישה מתה!!זאת ההלכה הנכונה?בוודאי שלא!זמיר מסלף את ההלכה,מציג את עצמו כ-רב והחילוניים מאמינים לדבריו השיקריים כי הם חסרים בידע הנכון.הוא מוליך אותם שולל!!

   רונית |
   הגב