מלך זילברשלג התגייס לצה"ל: "ירוק זה השחור החדש"

כוכב הרשת ואיש המדיה והדגיטל של 'התאגיד' הציג את המדים הירוקים החדשים אותם הוא ענד, והפעם: לא לצרכי עבודה

"ירוק זה השחור לבן החדש", כך צייץ לפני זמן קצר מלך זילברשלג, כוכב הרשת ואיש המדיה והדגיטל של 'התאגיד' בדף הטוויטר שלו, שם הציג את המדים הירוקים החדשים אותם הוא ענד, והפעם: לא לצרכי עבודה; הילד בן ה-21 פלוס מתגייס לצה"ל למרות מצבו הרפואי.

כוכבהרשת הרוסי יבגני זרובינסקי עקץ את המתגייס הטרי לצה"ל: "לפחות אתה לא צריך פטור זקן כי עוד לא התחלת להתגלח".

מלך זילברשלג, בן 21, מתגייס לצה"ל, למרות גילו ומצבו הרפואי – עליו דיבר רבות בראיונות, בכך שהוא תולה בו את סיבת אי התגייסותו לצה"ל.

אבל כעת למרות הכל – מיילך מתגייס.

זילברשלג מתגייס ליחידת דובר צה"ל, ולצד זאת, ימשיך להגיש את פינותיו הויראליות ב'תאגיד השידור הציבורי כאן', זאת בהתאם לאישור מיוחד שקיבל.

בראיון ל'ישראל היום', אמר מלך לפני חודשים ספורים: "אדם שקורא לי משתמט, ואני מכליל את כל מי שקרא לי כך אי פעם, הוא איש פח שדורך על גופות. יש לי הורים שכולים. הם שכלו שלושה ילדים עקב מחלת כבד תורשתית. גם אני בסכנה לקבל את המחלה. אף פעם לא חשבתי שאצטרך להגיד מול כולם 'איזה מסכן אני, אני נשא של מחלה גנטית'. זה לא משהו שאדם בן 21 צריך לעשות, ולא משנה כמה הוא מפורסם.

"אבא שלי שירת ברבנות הצבאית, וכל האחים שלי עשו שירות אזרחי. חשוב לי לתרום למדינה, אבל המצב שלי מורכב. אני בבדיקות רפואיות כבר יותר משנתיים. אין רופא מוח, כבד, כליות ואף־אוזן־גרון שלא ראה אותי. שום רופא לא רוצה לחתום על מסמך שאני כשיר.

"מפחדים לגייס אותי, ובצדק, כי התיק הרפואי שלי סוּפר מורכב. זה מגיע עם עוד דברים שאני לא חושב שאני צריך לפרט. כבר שנתיים אני עם תאריך גיוס שנדחה ונדחה ונדחה. עברתי סיוט עם החרא הזה, וגם מנעו ממני לצאת מהארץ. אם לא הייתי מלך זילברשלג, הייתי מקבל פטור לפני שנה וחצי, חד וחלק.

"כשהתחלתי לעבוד בתאגיד השידור, לפני שנה ושלושה חודשים, הסטטוס שלי מבחינת הצבא לא היה 'תורתו אומנותו', אלא אחד שהשירות שלו נדחה בגלל בעיות רפואיות. מי שאומר אחרת, לא יודע מה הוא מדבר. עשיתי את כל מה שנדרשתי לעשות מול הצבא, וכל מה שאני מקבל ושומע זה 'משתמט, אפס'.

"מה שצה"ל יחליט, אעשה. אם החוק יחייב אותי לעלות על מדים, ברור שאעלה. זה מלא לייקים"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. Aazx3943

  זה לא רק שמחייבים אותך אלא רציתה גם אז על
  תקשקש שעשיתה מפני שחייבו אותך
  אבל מזה שאני אומר לך מה שאמרתי
  זה לא אומר שלא עשיתה טוב
  כי טוב זה מה שהבן אדם מרגיש שהוא צריך
  ואם אתה מרגיש שזה מה שאתה צריך אז זה טוב.
  ולילה טוב ודרישת שלום מייוטיוב
  אני רואה עלך הרבה תודה על הכל

  אאא תלת |
  הגב