מלך חפץ בחיים! הגר"ח בירך והנגיד התרגש – צפו בתמונות

בין כסא לעשור ביקר מנכ"ל אגודת רפואה וחיים הרב ברוך הימל הי"ו עם חלק מחברי ההנהלה במעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א – מרבני נשיאות האגודה להתברך לקראת היום הקדוש הבעל"ט.

מרן הגר"ח לקח בידו את רשימות תורמי ותומכי האגודה ועבר על כל השמות והבקשות להיפקד בדבר ישועה ורחמים.

מרן הגר"ח שליט"א ברך את כל התורמים לרפואה וחיים בגמר חתימה טובה ושיזכו כל התומכים שלא יהיה בביתם  מהצרות והמקרים הכואבים שהאגודה מטפלת בהם ל"ע.

כמו"כ נלוו לביקור המיוחד מספר מצומצם של תורמי האגודה כשמרן הגר"ח שליט"א מברכם באופן אישי ומוקיר את גודל פעולותיהם למען אימפריית החסד של "רפואה וחיים" המעניקה אור שמחה ותקווה למאות חולים וילדים מיוחדים במגוון תחומים ואגפים.

 אמש אירחה הנהלת רפואה וחיים את נאמנם של רבוה"ק לבית ויזניץ הנגיד המפורסם הרה"ח רבי חיים משה פלדמן שליט"א מלונדון ובניו הנלווים עימו, מנאמניה ותומכיה הותיקים של האגודה במשרדים החדשים של בית החסד "רפואה וחיים".

הנגיד ר' חיים משה פלדמן שליט"א התכבד תחילה בקביעת מזוזה באחד האגפים החדשים שנחנכו לאחרונה.

לאחר מכן הסבו למסיבת "לחיים" כשבמהלכה נפרסו בפני האורח הדגול והנוכחים סקירות נרחבות על מגוון פעילות האגודה, התרחבותה והתוכניות העתידיות לרווחת אוכלוסיית החולים והנזקקים.

המנכ"ל הרב ברוך הימל, יו"ר ההנהלה הרב יצחק רוט, וחברי ההנהלה הרב יצחק שטרן – היועץ הרפואי והרב נפתלי ויינברגר – מנהל החניך המיוחד תיארו את היקף הפעילות האינסופית המתקיימת יום – יום בכל מחלקות האגודה, המעניקים עזרה והכוונה רפואית למאות בעיות ומקרים קשים כמו גם הנופשונים וקייטנות השבת הידועות הנערכות כל שבת שלישית למאות ילדים חולים בעלי תסמונות קשות כאשר אף בראש השנה האחרון התקיימה קייטנה מרגשת במושב בית חלקיה. חלוקת אלפי ערכות המזון מידי ערב בכל בתי החולים במרכז הארץ.

הנגיד התרגש לנוכח הפעילות המרשימה והמיוחדת ובירך את כל המנצחים על המלאכה כשהוא מציין כי ישמח להיות שותף בנטילת חלק וזכות בעשייה נפלאה זו הגורמת לקידוש שם שמיים עצום ולזכויות רבות ונאצלות בעולם החסד הנבנה ונרקם בין כותלי האגודה למען כלל ישראל

IMG_2765 IMG_2766 IMG_2767 IMG_2769 IMG_2773 IMG_2774 IMG_2776 IMG_2781 IMG_2782

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.