מלכיאלי יורד לשטח: "נעזור לאברכים"

ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי בביקור במוסדות 'כאייל תערוג' בשכונת 'הר חומה' בי-ם:

"אנו שליחי הציבור עומדים לשירותכם כל העת בכדי לסייע ולעזור בכל דבר שבקדושה"

 

 

ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי הגיע בשבוע האחרון לסיור במוסדות 'כאייל תערוג' שבראשות הגר"א עמרמי שליט"א בשכונת 'הר חומה' בירושלים.

במהלך ביקורו סייר ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי בכל הקמפוס הרחב של המוסדות – בית כנסת רחב ידיים אותו פוקדים מידי יום ביומו מאות אנשים, כולל אברכים, תלמוד תורה, בית ספר לבנות וישיבה קטנה. הנהלת המוסדות ציינו כי בחודשים האחרונים התרחבו המוסדות לשכונת 'קטמון' שם נפתח קומפלקס גנים וזאת בשל הביקוש הרב בקרב תושבי השכונה החפצים לחנך את ילדיהם בדרך ישראל סבא. בנוסף, בשנת הלימודים הקרובה יפתח גם סניף בשכונת 'פסגת זאב' בצפון ירושלים.

כידוע, שמם של המוסדות יצאו בשנים האחרונות למרחקים ומידי יום- רבים צובאים על שערי המוסדות, בכדי להכניס את ילדיהם והן לקבל את ספרי ראש המוסדות הרב עמרמי שליט"א על ספר 'חובת הלבבות' .

"אני עומד נפעם כאשר אני רואה את ממלכת התורה שצמחה בדרום ירושלים ומקרינה על כל רחבי הארץ", ציין ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי בפני ראש המוסדות הגר"א עמרמי שליט"א, והוסיף: "אנו שליחי הציבור עומדים לשירותכם כל העת בכדי לסייע ולעזור בכל דבר שבקדושה."

הגר"א עמרמי שליט"א בירך את ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי שיזכה להמשיך לקדם שם שמים בכנסת ישראל ולעזור לבני התורה ואברכי הכוללים השקועים בעולמה של תורה תוך ויתור על ענייני העולם הזה.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

    תתאפק עד פורים, מושחת |
    הגב