מלכת היופי לשעבר מור ממן תרמה ספר תורה (תמונות)

מלכת היופי לשעבר מור ממן תרמה ספר תורה לבית מדרשו של הרב אייל עמרמי בירושלים. צפו בתיעוד. { יהדות}

 

הכנסת ספר תורה מרגשת שכזו לא זכורה בירושלים מזה שנים רבות. ימים ספורים ערב חג הפסח נערכה בירושלים הכנסת ספר תורה למוסדות 'כאיל תערוג' בשכונת 'הר חומה' בירושלים' שבראשות הרב אייל עמרמי שליט"א. ספר התורה נתרם בסיוע מלכת היופי לשעבר של ישראל לשנת 2014, מור ממן, אשר החלה באחרונה להתחזק ולהתקרב לדת והחלה להופיע בשיעורי הרב עמרמי הסוחפים אליהם תדיר מאות אנשים.

לאחר הכנסת ספר תורה להיכל בית הכנסת שע"י מוסדות 'כאייל תערוג', נערכה סעודת מצווה לרגל המעמד באולמי 'ארטמיסיה' בירושלים. בסעודת המצווה נשא דברים ראש מוסדות 'כאייל תערוג' הרב אייל עמרמי אשר שיבח את מור ממן על עזרתה הרבה בתרומת הספר תורה. " אבא שבשמיים גאה בך מאוד- הכנסת ספר תורה הינה מצווה חשובה מאוד שלא כל אדם זוכה לה. בכלל  זכיית בחודשים האחרונים לעשות קידוש השם מאוד גדול בכל  תהליך התקרבות והתחזקות לאבינו שבשמיים". לאחר מכן, הודה הרב אייל עמרמי לסגן ומ"מ ראש עיריית ירושלים מאיר תורגמן על עזרתו הרבה למען שגשוג ופיתוח ירושלים בכלל ולמוסדות 'כאיל תערוג' בפרט.  תורגמן ביקש לנצל את המעמד ולהודות להרב אייל עמרמי על תרומתו הרבה למען  תושבי העיר ועל השלום והאחדות שעמל להשכין בין כלל האוכלוסיה.

מור ממן אשר הייתה מלכת היופי של ישראל לשנת 2014 החלה כאמור להתחזק ולהתקרב לדת בחודשים האחרונים. כיום ממן נמצאת בעולם העסקים כבר תקופה ארוכה כבעלים של חברה מצליחה המייצרת מוצרי קוסמטיקה, אותה היא מנהלת בירושלים, העיר בה היא מתגוררת .בראיון שהעניקה באחרונה סיפרה על תהליך התקרבות: "ישבתי יום אחד מחוץ לבית כנסת ולא הפסקתי לבכות", היא נזכרת בדמעות. "הרגשתי שדי, חלאס. נמאס לי מהעולם השקרי הזה. כמה אני יכולה לקנות? כמה אני יכולה להיות ריקנית? כמה אפשר לבלות? כמה אפשר להיות עם אנשים סביבך שרק מדברים על מה עשית ומה הם עושים? כשאני מדברת על זה אני נזכרת כמה כואב היה לי".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הדבר היחיד שיש לי לכתוב על הכתבה הזאתי – יהי רצון שירבו כמוך בעם ישראל. אמן

    HAIM |
    הגב
  2. בושה להושיב אישה מול ס"ת פתוח חשבתי שיש להם כבוד לס"ת

    מתחזק |
    הגב