עץ קרס על רכבים ברמת גן – הצפות בהרצליה

שוטרים רבים פרוסים בשעה זו ועסוקים בחילוץ רכבים שנלכדו בשלוליות גבוהות ובהכוונת התנועה. ברמת גן קרס עץ על רכבים חונים ברחוב אנה פרנק

במהלך הלילה ירדו גשמים בכל רחבי הארץ מלווות ברוחות עזות. בשעות הבוקר ירדו בצפון הארץ ממטרים כבדים, במרכז הארץ גשם כבד, בצפון הנגב גשם בינוני וממרכז הנגב עד אילת גשם קל.

היום צפויה הסערה להגיע לשיא עם רוחות עוצמתיות במהירות של 90 ק"מ לשעה.

בשעות הצהריים, ירדו גשמים בצפון הארץ ומרכזה.

בשל מזג האוויר הסוער, שוטרים רבים פרוסים בשעה זו ועסוקים בחילוץ רכבים שנלכדו בשלוליות גבוהות ובהכוונת התנועה במקומות הנדרשים לכך.

לפני זמן קצר התקבל במשטרת ישראל דיווח בגין נפילת עץ על רכבים חונים ברחוב אנה פרנק ברמת גן. נגרם נזק קל לרכבים.

בשעה זו, מחלף הסירה בהרצליה, בעלייה משבעת הכוכבים צפונה, נסגר לתנועת כלי רכב וזאת בשל שלוליות שלא מאפשרות המשך תנועת הרכבים במקום. בצומת נמצאים שוטרים ומסייעים בהכוונת התנועה.

ציבור הנהגים מתבקש שלא להגיע לאזור ולבחור בדרכים חלופיות, לנהוג בזהירות ולהישמע להוראות השוטרים.

עקב מזג האוויר והשלג הצפוי בימים הקרובים, צה"ל מבקש להדגיש בפני ציבור המטיילים בצפון הארץ ובגולן בפרט, כי יש לנוע רק בשבילים המסומנים. קיים איסור לחצות גדרות ולהיכנס למקומות מגודרים ומשולטים, ובהם שדות מוקשים המסומנים באמצעות גדר תיל ושילוט צהוב-אדום. חשוב לציין כי קיימת סכנת היסחפות מוקשים בעקבות המשקעים ועל כל חפץ חשוד יש לדווח במידי לכוחות הביטחון.

מוקדם יותר, במשטרה קראו לציבור להיערך לסופה. "חשוב כי כל אזרח יבחן את סביבת ביתו לקראת מזג האוויר, יערך כמיטב יכולתו לתרחיש הצפה ובין היתר יוודא כי הוא מודע מה עליו לעשות וכיצד לפעול במקרה שכזה", מסרו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.